Akıllı Gündem

ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş günleri başlıyor

ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri Başlıyor. Her yıl binlerce ziyaretçinin katıldığı etkinlikte bu yıl hangi Markalar olacak

ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş günleri başlıyor

ZUBİZU tarafından her yıl düzenlenen ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ başlıyor

Her yıl artan ziyaretçi sayısıyla yılın en önemli alışveriş etkinliği haline gelen, birbirinden seçkin tasarımcılara ve butik Türk markalarına ev sahipliği yapacak ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri Wolkswagen Arenada gerçekleşiyor. Her yıl binlerce ziyaretçinin katıldığı etkinlikte 200’ün üzerinde marka ve tasarımcı yer alacak.

Alışverişle eğlence birleşiyor 12-13 Aralık tarihlerinde saat 10:00-20:00 arasında Volkswagen Arena’da gerçekleşecek olan ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde American Express Card ve Vodafone tüm ZUBİZU kullanıcılarına sağlanacak indirim ayrıcalıklarına ek olarak indirimler sunacak. Vestel, en yeni ürünleri ile gerçekleştireceği workshopların yanı sıra Mix&Go ile smoothie tadımı gerçekleştirecek. AVON’un en çok sevilen ürünleriyle yer alacağı etkinlikte ziyaretçiler makyaj deneyimi yaşama fırsatı da bulacak. Lindt’in çikolata tadımlarının da olacağı ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde, Vogue dergisi editörleri de yer alacak ve kendi önerilerini ‘Vogue Seçti’ etiketleriyle ziyaretçilerle paylaşacak.

Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ yine ilgiyle takip edilen dünyaca ünlü markalara, tasarımcılara ve butik Türk markalarına ev sahipliği yapacak.

Haziran ayında yeni çıkarttığı markası Micaelle ile sadece online’da satış gerçekleştiren Billur Saatçi’nin yeni tasarladığı koleksiyonu da ilk defa bu etkinlikte yer alacak. Yüzlerce markanın katılımıyla yılın en renkli alışveriş etkinliğinin gerçekleşeceği ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ne giriş ücretsiz olacak

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ