Akıllı Gündem

Yüksek Sosyete’de ayrılık rüzgarları

Yüksek Sosyete’de ayrılık rüzgarları

Star Tv ekranlarının severek izlenen dizisi Yüksek Sosyete‘nin 22. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde tam anlamıyla ayrılık rüzgarları esiyor. Tüm çiftleri kötü zamanlar bekliyor.

Bir türlü mutlu olmayı başaramayan çiftimiz Cansu ve Kerem için tam kavuştular derken yine ayrılık vakti gelip çatıyor mu? İntikam hırsı ve sevdiği kadın arasında kalan Kerem’in tercihi ne olacak?

Mert ise Bedia‘nın hastalığı yüzünden perişan durumda. Babaannesinin iyi olması için onun tüm istediklerini yapmaya hazır. Ancak Bedia’nın tek bir isteği var o da Ece‘den ayrılması.

Yüksek Sosyete‘nin en talihsiz çifti Levent ve Süreyya cephesinde de işler oldukça karışık. Levent’in Metin’i ihbar etmesi üzerine Süreyya tüm ipleri koparıyor mu?

Yüksek Sosyete 22. bölümüyle 26 Kasım Cumartesi günü saat 20.00’da izleyicisiyle buluşacak. İşte Yüksek Sosyete 22. bölüm 2. fragmanı:

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Metin‘in başının derde girmesiyle Cansu ve Kerem arasında esen barışma rüzgarları sekteye uğrar. Cansu, babasını ihbar edenin kim olduğunu merak eder ve Kerem‘den şüphelenir. Bu şüphe; Kerem ve Cansu arasında büyük bir hesaplaşmanın ilk adımı olur. Diğer yandan magazinin bu skandala ilgisi, Mert ve Ece ilişkisini derinden etkiler. Mert’in verdiği ani bir karar Bedia, Mert ve Ece arasındaki tüm dengeleri değiştirir. Levent ve Metin arasındaki savaşın bedelini artık Süreyya ödemektedir. Levent ve Süreyya için ilişkilerinin yönünü belirleyecek bir yüzleşmenin zamanı gelmiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ