Akıllı Gündem

Yüksek Sosyete 23. bölüm 2. fragmanı, Kerem’den şok itiraf

Yüksek Sosyete 23. bölüm 2. fragmanı, Kerem’den şok itiraf

Star Tv ekranlarının severek izlenen dizisi Yüksek Sosyete‘nin 23. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Süreyya Cansu‘yu Kerem‘den vazgeçmesi için zorlasa da, Cansu aşkı için herkesi karşısına alıyor. Cansu’nun Kerem’in haciz borcunu ödemesi ailesinde şok etkisi yaratırken, zaten bu konulardan çok canı yanmış olan Kerem’le de tartışmasına neden oluyor.

Cansu’nun tam da aşkı için herkesi karşısına aldığını ve artık herşeyin yalansız dolansız olduğunu söylediği sırada Kerem’den büyük itiraf geliyor ve Metin’i kendisinin ihbar ettiğini söylüyor.

Yüksek Sosyete 23. bölüm fragmanı yayınlandı!

İşte Yüksek Sosyete 23. bölüm 2. fragmanı:

Yüksek Sosyete 22. bölüm özeti

Kerem aşkının peşinden koşacak mı?

Cansu bütün olanlara rağmen aşkını seçse de Kerem büyük bir yol ayrımındadır. Tam bu sırada Koran Ailesi’nden gelen acımasız hamle onu daha büyük bir çıkmaza sokar. Şimdi Kerem; her şeyi geride bırakıp aşkın peşinden mi, yoksa ona yapılanları ödetmek için davasının peşinden mi gidecek? Bedia’nın kötüye giden sağlık durumu ise Mert’i ikilemde bırakır. Olanlardan habersiz Ece ise Mert’i mutlu etmek için dörtlümüzü bir araya getirecek bir aile sofrası hazırlar. Öte yandan Levent ile ilişkisinin daha büyük felaketlere yol açacağını düşünen Süreyya, oldukça zor bir karar alır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ