Akıllı Gündem

Yüksek Sosyete 22. bölümde zor karar!

Yüksek Sosyete 22. bölümde zor karar!

Star Tv ekranlarının severek izlenen dizisi Yüksek Sosyete‘nin 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde herkesi zor kararlar bekliyor.

Nihayet aralarındaki buzlar erimeye başlayan Kerem ve Cansu‘nun yine bir seçim yapması gerekiyor. Bir yanda Kerem’le birlikte olursa ona ve ailesine zarar gelmesinden korkan Cansu, diğer yanda ise davası ve sevdiği kadın arasında sıkışıp kalan Kerem. Peki seçimleri ne olacak?

Mert ve Ece tarafında da işler pek yolunda değil. Bedia‘nın hastalığı Mert’i yıkıyor. Babaannesinin ondan son isteği ise Ece’den ayrılması. Bir köşeye sıkışıp kalan Mert’in tercihi ne olacak?

Levent’in Metin‘i ihbar etmesinden sonra Levent ve Süreyya aşkı da sekteye uğramış gibi görünüyor. İkilinin ayrılık konuşması bir hayli hareketli geçiyor.

Yüksek Sosyete 22. bölümüyle 26 Kasım Cumartesi günü saat 20.00’da izleyicisiyle buluşacak. İşte Yüksek Sosyete 22. bölüm fragmanı:

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Metin‘in başının derde girmesiyle Cansu ve Kerem arasında esen barışma rüzgarları sekteye uğrar. Cansu, babasını ihbar edenin kim olduğunu merak eder ve Kerem‘den şüphelenir. Bu şüphe; Kerem ve Cansu arasında büyük bir hesaplaşmanın ilk adımı olur. Diğer yandan magazinin bu skandala ilgisi, Mert ve Ece ilişkisini derinden etkiler. Mert’in verdiği ani bir karar Bedia, Mert ve Ece arasındaki tüm dengeleri değiştirir. Levent ve Metin arasındaki savaşın bedelini artık Süreyya ödemektedir. Levent ve Süreyya için ilişkilerinin yönünü belirleyecek bir yüzleşmenin zamanı gelmiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ