Akıllı Gündem

Yerli ve organik ürünlerle güzelleştiren şovlar CNR’de başladı

Yerli ve organik ürünlerle güzelleştiren şovlar CNR’de başladı

Güzellik kavramını bir adım daha ileri taşımak isteyenlerin buluştuğu Beauty&Wellness Show CNR bünyesinde devam ediyor. Önemli etkinliklerin yaşandığı fuarı kaçırmayın.

Yerli ve organik ürünlerle güzelleştiren şovlar CNR’de başladı. Yüzde yüz yerli, organik güzellik ve bakım ürünlerinin sergilendiği CNR Beauty&Wellness Show İstanbul’da düzenlenen makyaj ve saç şovlarına ilgi büyük oldu. Ziyaretçiler fuara gelerek yerli ve organik ürünleri yerinde test etti.

Bir seansta 4 santim incel, köpekbalığı özlü jelle güzelleş, yenilebilen şampuanla saçlarını yıka…

Yerli ve organik ürünlerle güzelleştiren şovlar CNR’de başladı

Fuarda ziyaretçilere cilt tiplerinin analizine uygun olarak cilt bakımı, makyaj ve saç yapımı şovlar düzenleniyor. Firmalar, fuara gelecek ziyaretçilere sıfır makyaj ve saçlarının doğal haliyle gelmeleri tavsiyesinde bulunuyor.

Güzellikle ilgili en son trendleri, uygulama yöntem ve ürünlerini bir araya getiren CNR Beauty&Wellness Show İstanbul, CNR EXPO Yeşilköy’de başladı. 23 Eylül tarihine kadar ziyaretçilerini ağırlayacak fuar, makyaj malzemelerinden masaj yataklarına, dinlenme koltuklarından incelme garantili cihazlara, ekolojik temel bakım ürünlerine kadar gençleştiren ve güzelleştiren pek çok ürüne ev sahipliği yapıyor. Kozmetik sektöründe devrim yaratacak, ilk kez fuarda görücüye çıkarılan dünyayla yarışan yerli ürünlere ziyaretçiler yoğun ilgi gösteriyor. Fuarda özellikle yüzde yüz yerli ve organik olan temel bakım ürünleri ziyaretçilerin beğenisini topluyor.

Çatlakları gideren krem, yenilebilen şampuan

Yerli ve organik ürünlerle güzelleştiren şovlar CNR’de başladı

Fuarda, çatlakları yüzde 80 gideren kremler, köpek balığı özlü jeller, yenilebilen şampuanlar ile özel makyaj malzemeleri dikkat çekiyor. Türkiye’de ilk kez getiren CNR Beauty&Wellness Show İstanbul’da sergilenen ve 1 seansta 4 santim incelten cihaz ile çatlaklara, selülite, zayıflamaya bire bir iyi gelen uygulamalar ziyaretçiler ilgi gösteriyor. Fuar katılımcıları cihazlara vatandaşların yanı sıra ünlü isimlerin de büyük ilgi göstereceğini belirtiyor.

Makyaj ve saç şov zamanı

Yerli ve organik ürünlerle güzelleştiren şovlar CNR’de başladı

Konusunda uzman, uluslararası sertifikalara sahip yerli ve yabancı doktor, estetik ve güzellik uzmanları, dermatologlar, kuaförler ve diğer sektör profesyonellerinin de katılım gösterdiği fuar,

makyaj ve saç şovlarıyla da dikkat çekiyor. Dört gün boyunca devam edecek şovlarda, ziyaretçilerin cilt tiplerinin analizi yapılarak buna uygun cilt bakımı, yine yüz tiplerine uygun makyaj ve saç yapılıyor. Firmalar, ziyaretçilerin fuara sıfır makyaj ve saçlarının doğal haliyle gelmeleri tavsiyesinde bulundu.

Fatoş Kabasakal’ın güzelliğine güzellik katıldı

Yerli ve organik ürünlerle güzelleştiren şovlar CNR’de başladı

Fuarda, son zamanlarda trend olan el değmeden, cerrahi müdahale yapılmadan cildi derinlemesine temizleyen Aqua Peeling şovlara da ilgi büyük oldu. Fuarın açılışında ünlü oyuncu ve sunucu Fatoş Kabasakal’a Aqua Peeling uygulanarak, cildine uygun son trend çarpıcı makyaj uygulaması yapıldı. Fatoş Kabasakal uygulamaların cildinde bir hafifleme yaptığını ve güzelliğine güzellik katıldığını söyledi.

500 güzellik markası bir arada

Yerli ve organik ürünlerle güzelleştiren şovlar CNR’de başladı

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ile İstanbul Güzellik Uzmanları ve Güzellik Salonu İşletmecileri Esnaf Sanatkarlar Odası (İGDESO) iş birliğinde düzenlenen fuar hakkında değerlendirme yapan CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şenel fuarın 10 bin metre kare alanda, 12 bin ziyaretçi hedefi, 500’ün üzerinde markanın katılımı ile organize edildiğini söyledi. Şenel, yerli firma ve ziyaretçilerin yanı sıra Almanya, Brezilya, Bulgaristan, Fransa, Hindistan, İsrail, İspanya, İtalya, Pakistan, Polonya, Tayland, Tayvan ve ABD gibi ülkelerden de ünlü markaların fuarda katılımcı olarak yer aldığını belirtti. Bu yıl ilk kez düzenlenen fuarın, 1,5 milyar dolarlık ihracatı bulunan güzellik, bakım ve kozmetik sektörüne katkı sunacağını aktaran Cem Şenel, fuar kapsamında düzenlenecek seminerlerin büyük ilgi göreceğini ifade etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ