Akıllı Gündem

Yeni yarışma “Bir Sorun mu var?” sunucusu Ali Sunal oldu!

Show TV’de Ali Sunal’ın sunumuyla ekrana gelmeye hazırlanan yeni yarışma programı “Bir Sorun mu Var?”da para kazanmak için sorulara doğru yanıt vermeniz gerekmiyor!

Yeni yarışma “Bir Sorun mu var?” sunucusu Ali Sunal oldu!

Show TV’nin kendine özgü ve ilginç formatı ile yeni bilgi yarışması “Bir Sorun mu Var?”ın sunucu belli oldu. Çok yakında Show TV’de yayınlanması beklenen yarışmanın sunucusu sevilen oyuncu Ali Sunal oldu.

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği yarışmanın formatı oldukça dikkat çekici. Yarışmada para kazanmak için sorulara doğru yanıt vermeniz gerekmiyor. Sorulara kimin doğru yanıt veremeyeceğini tahmin etmeniz yeterli.

Yarışmada 4 şıktan oluşan , 11 soru yer alacak. Cevapları, 10 kişiden oluşan  bir gruptan kimin bilemeyeceğini bilmeniz yeterli. Yarışmacının amacı, 10 kişiden oluşan 10’lar takımına yönelteceği 11 sorudan 7’sine yanlış cevap verecek üyeleri bulmak  ve 70.000 TL kazanmaktır. Eğer yarışmacı 70.000 TL  ödül kazanmayı  başardıysa  kendisine değeri 500.000 TL olan 4 şıklı bir soru sorulacaktır.
Yarışmacının, programın tamamında cevaplayacağı tek soru  bu 500 bin TL değerindeki büyük ödül sorusu olacaktır.
Yarışmacı bu soruya cevap vermeden 70.000 TL’yi alıp çekilebilir. Cevap verir ve cevabı yanlış çıkarsa kazandıklarını da kaybederek yarışmadan ayrılır. Doğru cevap verirse 500.000 TL’lik ödülü kazanacaktır.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ