Akıllı Gündem

Yeni iPhone’da kavisli ekran mı olacak

Yeni iPhone’da kavisli ekran mı olacak

Gün geçmiyor ki birbirinden büyük akıllı telefon üreticilerinin çıkaracağı amiral gemisi modelleri hakkında dedikodu çarkı dönmesin. Bu çarkın içinde yer alan şirketlerden biri de şüphesiz ki Amerika merkezli Apple ve akıllı telefon pazarındaki tek silahı iPhone.

Apple’ın çıkaracağı her iPhone modeli geçmişten günümüze kadar pek çok dedikoduya malzeme olmuş, bunlardan bazıları doğru çıkmış bazıları ise hayal olmaktan öte gidememiştir. Hepimizin bildiği üzere Apple’ın son çıkardığı amiral gemi modelleri iPhone 7 ve 7 Plus oldu. Şimdi de dedikodu çarkı bu modelin mirasçısı olacak yeni iPhone üzerinde dönmeye başladı.

iphone-2017-1

Akıllı telefon konusunda doğru çıkan iddialarıyla bilinen The Wall Street Journal‘a göre 2017 model iPhone’da tasarımsal olarak büyük bir değişikliğe gidilecek. İddiaya göre yeni modelde tamamen kavisli olarak kullanılacak ekran OLED teknolojisine sahip ve Quad HD çözünürlükte olacak.

İddia her ne kadar Amerika’nın en büyük haber kaynaklarından birinden gelse de, konu akıllı telefon olunca resmi bir açıklama gelmeden çok da ciddiye almamak gerek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ