Akıllı Gündem

Yeni iPhone İpuçları

Yeni iPhone İpuçları

Apple, bu yıl da geçen sene olduğu gibi üç farklı iPhone modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Adı henüz açıklanmasa da iPhone X’in ardından geldiği için iPhone XI yani iPhone 11 adıyla çıkacağı tahmin ediliyor.

Peki yeni telefonlar nasıl olacak? İnternete sızan son bilgiler, yeni iPhone’ların hangi renkli modellerde karşımıza çıkacağına dair önemli ipuçları verdi.

Önümüzdeki Eylül ayında Apple yeni iPhone’larının duyurusunu yapacak. Ancak o vakte kadar internete sızan bilgilerle yeni telefonların nasıl olacağı hemen hemen belli olmuş olacak. Henüz tanıtıma aylar olmasından dolayı cihazlarla ilgili net bilgiler yok; ancak bazı sızıntılar iPhone XI’lere dair önemli ipuçları içeriyor. Örneğin yeni iPhone’ların 4000 mAh batarya kullanacak olması önemli bir gelişme; bu durum özellikle batarya performansından şikayet eden Apple kullanıcılarının yüzünü güldürebilir. Diğer yandan 5W kablosuz şarj desteği ile 120Hz OLED ekran teknolojisinin bu cihazlarda bulunacak olması da bizi pek şaşırtmadı açıkçası.

Diğer yandan yeni iPhone’larla ilgili merak edilen bir diğer nokta da hangi renkte modellerle karşımıza çıkacağı. Gümüş, altın ve uzay grisi artık alışageldik renkli kasalar; ancak bu yeni modellerde ayrıca mavi renkli kasalarla da karşılaşma olasılığımız yüksek.

Diğer yandan uzun yıllardır iPad ve iPhone’larda kullandığımız Lightning girişi de yerini son model iPad Pro’larda olduğu gibi USB Type-C’ye bırakabilir. Bu da gerçekten radikal bir adım olacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ