Akıllı Gündem

Yeni Gelin dizisi yeni sezon 16. bölüm fragmanı yayınlandı (16 Eylül Cumartesi)

Show Tv ekranlarında kahkaha tufanı devam ediyor. Sevilen dizi Yeni Gelin’in yeni sezon 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi 16 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00’da yeni sezona merhaba diyecek.

Yeni Gelin dizisi yeni sezon 16. bölüm fragmanı yayınlandı (16 Eylül Cumartesi)

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Yeni Gelin‘in yeni sezon 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni sezonunda Bozoklar Karadeniz’de! Görünen o ki eğlence fırtınası Karadeniz’de devam edecek. İşte Yeni Gelin yeni sezon 16. bölüm fragmanı:

Son Bölümde Neler Yaşandı?

“Yeni Gelin”in 15. bölümünde; Bella seçimini annelikten yana kullanmış; kendi hayatını tehlikeye atmak pahasına ameliyat olmayı reddetmiştir. Fakat Bella’nın bu fedakarlığı bile konaktaki dedikodu kazanını durdurmaya yetmez. Bella’nın çocuk sahibi olamayışı, öncelikle Asiye’yi harekete geçirir. Oğluna, doğurgan bir gelin bulacaktır. Fakat Kalender hem oğluna, hem de gelinine sahip çıkar. Asiye’nin hevesi kursağında kalmıştır. Şirin, Ferhat’la Dilan’ı birlikte görünce yanlış anlar. Bu kıskançlık krizi ona hayatının hatasını yaptırır. Baran’la Ferhat tekrar karşı karşıya geldiğinde Şirin’in tavrı, Ferhat’ı büyük umutsuzluğa sürükler. Ve genç aşık, hiç kimseye söylemeden, hayatının kararını alır. Konaktaki küslükler, Bella’nın sağlık durumu ve başka diğer olumsuzluklar; Kalender’in geleneksel ramazan eğlencesini düzenlemesine engel olmaz. Kalender, mehteranıyla, orta oyunuyla, sazıyla, sözüyle yine her şeyi hazırlamıştır. Bu defa eğlence kadrosuna dünürünü de eklemiştir. Konak halkı, gönlünce bir gece geçirmiş, küsler barışmış, dertler bir geceliğine de olsa unutulmuştur. Fakat konak sakinleri, eğlence gecesinin ardından öyle bir sabaha uyanır ki, kimsenin aklına gelmeyen gelmiş, hiç olmayacak olan olmuştur. Bozok Konağı, yeni bir badirenin eşiğindedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ