Akıllı Gündem

Yeni dizi Yıldızlar Şahidim ilk tanıtımı yayınlandı!

Star TV’de ekrana gelmek için hazırlanan Yıldızlar Şahidim’in ilk tanıtımı yayınlandı.

Yeni dizi Yıldızlar Şahidim ilk tanıtımı yayınlandı!

Star TV’de ekrana gelmek için hazırlanan Yıldızlar Şahidim’in ilk tanıtımı yayınlandı. Canan Ergüder, Mesut Akusta, Özge Gürel ve Berk Cankat gibi ünlü oyuncuların rol aldığı yeni dizisi “Yıldızlar Şahidim” seyircisi ile Star TV’de buluşacak.

Süreç filmin yeni dizisi, Pınar Bulut’un senaristliğini yaptığı dizinin yönetmen koltuğuna ise Neslihan Yeşilyurt oturuyor.

Dizinin kısaca konusu;
Aras, tüm ülkenin sevgisini ve hayranlığını kazanmış bir pop yıldızıdır. Haziran’sa ona umutsuzca aşık, şarkıcı olma hayalleri kuran sıradan bir mahalle kızı. Bir araya gelmeleri sadece hayaldir; aralarında şan, şöhret, sınıf farkı gibi sayısız engel vardır. Ancak bir konserde, onca insan arasından Aras ve Haziran birbirlerini bulurlar. İşte o zaman anlarlar ki, aralarındaki asıl engel başkadır: Aras’ın babası Fikret ve yıllar önce ortadan kaybolan annesi Zeynep… Eski bir şarkıcı olan Zeyno, Haziran’ın elinden tutarak ondan bir yıldız yaratmaya ve müzik prodüktörü olan Fikret’in karşısına rakip olarak çıkmaya and içer. Bir yandan da onu reddeden oğlu Aras’ın sevgisini kazanmaya çalışacaktır.
Şimdi Fikret ve Zeyno, her bir araya geldiklerinde havada kıvılcımlar çaktıran iki eski aşık, iki uslanmaz deli, bitmeyen bir aşkın hesaplaşmasını yaşarken, Aras ve Haziran’sa düşman taraflara rağmen yeşeren masum ve büyülü bir aşka kapılırlar. Bir araya gelmeleri ne kadar zor olsa da, iki genç aşık birbirlerinden vazgeçmeyecektir.
Çünkü bilirler ki, sadece imkansızı mümkün kılmaya inananlar, yıldızlara dokunabilir…

 

İşte Yıldızlar Şahidim 1. Bölüm tanıtım fragmanı ;

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ