Akıllı Gündem

Yeni dizi “Söz” 1. bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı 3 Nisan Pazartesi

Star TV’nin yeni dizisi “Söz”ün 1. bölüm 1. fragmanı ve 2. fragmanı yayınlandı. Dizi 3 Nisan Pazartesi günü ilk bölümü ile saat 20:00’de Star TV’de.

Yeni dizi “Söz” 1. bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı 3 Nisan Pazartesi

Star TV’nin yeni dizisi “Söz”ün 1. bölüm 1. fragmanı ve 2. fragmanı yayınlandı. Paramparça dizisinin 27 Mart Pazartesi günü final yapacağının duyurulmasıyla “Söz” dizisinin de yayın tarihi belli oldu. 3 Nisan Pazartesi gününden itibaren dizi yayın hayatına başlayacak.

Söz dizisi Pazartesi günü kendisi ile aynı formatta olan Kanal D’nin 27 Mart’ta başlayacak olan İsimsizler dizisi, Show TV’nin reyting rekorları kıran İçerde dizisi ve TV8’in Survivor 2017 yarışması ile rekabet içinde olacak.

Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapım şirketlerinin birleşmesi ile oluşan TIMS&B’nin ilk projesi Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, “Gözün Arkada Kalmasın” sloganıyla dikkat çekiyor. Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı ve bir Özel Kuvvet Timi’nin hikayesini konu alıyor.

Yollarını intikamın birleştirdiği kahramanlar
Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır.

“Namlumuz namusumuz, Vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır.

Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarda, gece gündüz demeden düşmanla çetin bir mücadeleye girip şehadet yemini ederler. 12 kahraman asker; Zekası ve cesaretiyle bütün timin saygısını ve güvenini kazanan kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını ise; Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Atakan Arslan, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Oktay Samurkaş, Volkan Uygun canlandırıyor.

 

 

Yeni Dizi “Söz” iki yeni tanıtım!

 

 

Yeni dizi “Söz” ilk tanıtımı yayınlandı! Star TV

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ