Akıllı Gündem

Yeni dizi “Savaşçı” 1. bölüm ile 9 Nisan Pazar günü başlıyor!

FOX TV’nin yeni dizisi “Savaşçı” 9 Nisan Pazar günü saat 20:00’de ilk bölümü ile ekrana gelmek için gün sayıyor. “Söz konusu vatansa, gerisi teferruattır..!”

Yeni dizi “Savaşçı” 1. bölüm ile 9 Nisan Pazar günü başlıyor!

Limon Film’in yapımcılığını, Volkan Kocatürk’ün yönetmenliğini ve Süleyman Çobanoğlu’nun senaryosunu üstlendiği, FOX TV’nin yeni dizisi “Savaşçı9 Nisan Pazar günü ilk bölümü ile ekrana gelmek için gün sayıyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren FOX TV’de Pazar günü ekrana gelen O Hayat Benim dizisi ise gün değiştirdi ve yeni yayın günü, kanal tarafından Salı olarak duyuruldu.

Savaşçı dizisinin “Kılıç Timi” Bordo Bereli eğitimi aldı!

Bir yılı aşkın süredir hazırlıkları devam eden ve Özel Kuvvetler Komutanlığı’na, kamuoyunda bilinen adıyla “Bordo Bereliler”e mensup bir timin destansı hikayesini anlatan ‘Savaşçı’ öyküsü, anlatımı ve yapım standartları ile Türk televizyonlarında bir ilk olacak!

“Savaşçı” oyuncuları, dizi için imajlarını değiştirdi. Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Hakan Dinçkol, Bahadır Vatanoğlu, Alican Albayrak ve Doğan Bayraktar’ın yer aldığı yeni dizi için tüm ekip, asker kılığına büründü.

“Savaşçı” dizisinde Bordo Bereliler’in seçkin birliklerinden olan Kılıç Timi, dizinin daha gerçekçi olması için Özel Harekat’tan emekli, Kıdemli Albay Şevket Şen’den Bordo Bereli eğitimi aldı. Mental eğitime tabi tutulan Kılıç Timi, silah tutuş ve atış tekniklerini de öğrendi.

Dizide Yüzbaşı Kağan Bozok karakteriyle izleyiciyle buluşacak olan Berk Oktay, rolü için 10 kilo verdiğini açıklarken rolleri gereği fit kalmalarını gerektiğini düşünen tüm Kılıç Timi de formda kalmak için çok çalıştıklarını söyledi.

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atıksoy, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Hakan Dinçkol, Bahadır Vatanoğlu, Alican Albayrak ve Doğan Bayraktar’ın yer alıyor.

Öykü, bir dönem Bordo Bereliler’in seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz (Murat Serezli) ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un (Berk Oktay) hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlıyor. Üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alıyor, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği oluyor. Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini fedaya hazırdırlar!

 

 

 

 

Yeni dizi Savaşçı 1. bölüm 3. ve 4. tanıtımı yayınlandı!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ