Akıllı Gündem

Yeni dizi Savaşçı 1. bölüm 3. ve 4. tanıtımı yayınlandı!

FOX TV büyük ses getirecek yeni dizisi Savaşçı ile ilgili iki yeni tanıtım yayınladı. Tanıtımlarda Berk Oktay ve Metin Serezli yer alıyor.

Yeni dizi Savaşçı 1. bölüm 3. ve 4. tanıtımı yayınlandı!

FOX TV’nin yeni dizisi Savaşçı ile ilgili iki yeni tanıtım yayınlandı. Dizinin 1. bölüm 3. tanıtımında Albay Halil İbrahim KOPUZ rolü ile Metin Serezli yer alıyor. Serezli’nin yer aldığı 3. tanıtımda, “İstediğin kadar rütbeli ol, emrindeki adamlar kadarsın” sözleri dikkat çekiyor.

Dizinin 1. bölüm 4. tanıtımında ise Yüzbaşı Kağan BOZOK rolü ile Berk Oktay yer alıyor. Oktay’ın yer aldığı 4. tanıtımda, “Ülken için,bayrağın için, onurun için savaşırsın…”  sözleri öne çıkıyor.

Yapımcılığını Limon Yapım’ın üstlendiği, Özel Kuvvetler Komutanlığı’na, kamuoyunda bilinen adıyla “Bordo Bereliler”e mensup bir timin hikayesini anlatan Savaşçı, öyküsü, anlatımı ve yapım standartları ile Türk televizyonlarında da bir ilk olacak.

Yakında yayınlanması beklenen dizinin FOX TV’de hangi gün ekrana geleceği ise merak konusu. Kanal, Savaşçı dizisi için yayında olan dizilerinden birine final kararı almak zorunda çünkü her gün ekrana gelen bir dizisi mevcut.

Savaşçı 1. bölüm 5. tanıtımı:

Savaşçı 1. bölüm 4. tanıtımı:

 

Savaşçı 1. bölüm 3. tanıtımı:

 

Yeni dizi Savaşçı’nın 2. tanıtımı yayınlandı

Yeni dizi ‘Savaşçı’nın ilk tanıtımı yayınlandı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ