Akıllı Gündem

Yeni dizi “Lise Devriyesi”nin ilk tanıtımı yayınlandı!

TRT1’in yeni dizisi “Lise Devriyesi”nin ilk yanıtımı yayınlandı.

Yeni dizi “Lise Devriyesi”nin ilk tanıtımı yayınlandı!

TRT1’in yeni dizisi “Lise Devriyesi”nin ilk yanıtımı yayınlandı. Yapımı ARC Film, Yapımcı Fatih Enes Ömeroğlu, Senaryo Tuna Kıygı, Öktem Başol, Fatih Enes Ömeroğlu ve Samed Aslan, Yönetmen, Yahya Samancı üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ozan Dolunay, Bahar Şahin, İsmail Ege Şaşmaz, Ebru Akel, Asena Tuğal, Yusuf Gökhan Atalay, Gamze Süner Atay, Doğan Akdoğan, Uğur Karabulut, Nurettin Taylan Güner, Nimet Özlem Türay, Özge Özaçar, Güzide Aslan, Ercüment Aydın, Halil Balkanlar, Mehmet Şeker, Oktay Özkan, Munise Özlem Öztürk, Mustafa Karaoğlu, Naim Anıl Korkmaz ve Mehmet Çevik yer alıyor.

“Lise Devriyesi”nin hikâyesi, Komiser Yardımcısı Yiğit Doğrusöz’ün Emniyet Amiri Necdet Yılmaz’dan yeni bir görev teklifi alması sonucu şekilleniyor. Yiğit görevi gereği ekibiyle beraber liseye sızacak ve uzun zamandır yakalanamayan mafya babası Çetin Soyer’e oğlu Fırat üzerinden ulaşmaya çalışacaktır. Mesleği için en büyük kabusuyla yüzleşmeye razı olan Yiğit’in durumu, aynı liseye giden Işıl’ın sürekli ayağına dolanmasıyla iyiden iyiye zorlaşacaktır. Üstelik Işıl, Yiğit henüz bilmese de amiri Necdet Yılmaz’ın kızıdır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ