Akıllı Gündem

Yeni dizi İstanbullu Gelin 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı!

İstanbullu Gelin’ in 1. bölüm 3. tanıtım fragmanı yayınlandı. Bursalı zengin iş adamı Faruk ile İstanbullu güzel Süreyya’nın tutku dolu aşkları izleyeceğimiz yeni dizi çok yakında Star TV’de ekrana gelecek.

Yeni dizi İstanbullu Gelin 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş’un yaptığı Star TV’nin yeni dizisi ‘İstanbullu Gelin’ in 1. bölüm 3. tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizinin başrollrinde Özcan Deniz, Aslı Enver, Salih Bademci ve usta oyuncu İpek Bilgin’in yer alıyor. Özcan Deniz ve Aslı Enver birlikte objektif karşısına geçti.

İlk görüşte birbirlerine gönüllerini kaptıran Bursalı zengin iş adamı Faruk ile İstanbullu güzel Süreyya’nın tutku dolu aşkları fotoğraf karelerine de yansıdı. Özcan Deniz ve Aslı Enver’in yer aldığı tanıtım fotoğraflarının, Sevgililer Gününe özel servis edildiği öğrenildi.

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir. Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir. Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

İstanbullu Gelin 2. bölüm fragmanı 10 Mart Cuma

İşte İstanbullu Gelin 1. bölüm 3. tanıtımı:

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ