Akıllı Gündem

Yeni dizi “İsimsizler” 27 Mart Pazartesi başlıyor!

Kanal D’nin iddialı dizisi “İsimsizler”in yayın tarihi belli oldu. Dizi ilk bölümüyle 27 Mart Pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin 1. bölüm 4. fragmanı yayınlandı.

Yeni dizi “İsimsizler” 27 Mart Pazartesi başlıyor!

Kanal D’nin yeni ve iddialı dizisi “İsimsizler” 27 Mart Pazartesi günü başlıyor. Dizinin 1. bölüm 4. tanıtımı yayınlandı.

Barakuda Film & Es Film; Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici’nin yapımcılığını üstlendiği, Osman Kaya’nın yönetmenliğini yaptığı Kanal D’nin iddialı projesi “İsimsizler”in senaryosu ise Mustafa Burak Doğru, Serkan Birlik, Ayça Mutlugil ve Hale Çalap’a emanet.

İsimsizler’in genel hikâyesi şöyle;

Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan’ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur. Fatih ve yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan isimsiz kahramanların Virankaya’daki hikayesini anlatıyor.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gider.

Biz vatanına, ezanına, bayrağına sevdalı olanlarız! Biz yarınlara “ya isminiz ya vatan” denildiğinde vatanı seçenlerdeniz! Biz bir hilal uğruna isimlerinden vazgeçenleriz!Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih eden Fatih ve ekibinin hikayesi 27 Mart Pazartesi saat 20.00’de Kanal D’de başlıyor!

 

Yeni dizi “İsimsizler” 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ