Akıllı Gündem

Yeni dizi “İsimsizler” 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı!

Kanal D’nin yeni dizilerinden olan “İsimsizler” ile ilgili 3. fragman yayınlandı. Terörle mücadeleyi konu alan dizinin yakında yayınlanması bekleniyor.

Yeni dizi “İsimsizler” 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı!

Barakuda Film & Es Film; Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici’nin yapımcılığını üstlendiği ve yakın zamanda Kanal D’de izleyicisi ile buluşacağı belirtilen yeni dizi “İsimsizler” ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Terörle mücadeleyi konu alan dizinin birinci bölümü ile ilgili 3. tanıtım fragmanı yayınlandı.

 

Uğur Güneş / Kaymakam Fatih
Fatih, Türkiye’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine ataması yapılmış, umut vaat eden bir diplomat iken, son anda vazgeçer ve Virankaya’ya gitmek için gönüllü olur. Düşmanlara karşı vereceği mücadelede 7 can yoldaşı vardır Kaymakam Fatih’in.

Bülent Alkış / Dayı ( Hasan Bozkırlı )
Keskin nişancılık konusunda uzman bir Özel Harekat polisidir. Yozgatlıdır. Hasan’a çevresindeki herkes “dayı” diye hitap eder. Etrafındakiler hem saygı gösterir hem de biraz çekinir bu koca kurttan.

Sedat Mert / Olcay Demir
Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda çalışmış bir yüzbaşıdır. Orduya sızmaya çalışan paralel yapının kumpası sonucu içeri düşmüştür. 4 yıl içeride yattıktan sonra çıkmış ve bilgisine tecrübesine rağmen geri bir hizmette askerliğe dönmüştür.

İsimsizler 1. bölüm 3. fragmanı:

Yeni dizi “İsimsizler” 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Yeni dizi “İsimsizler” ilk tanıtımı yayınlandı!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ