Akıllı Gündem

Yeni dizi “İsimsizler” 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Fatih ve yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan isimsiz kahramanların Virankaya’daki hikayesi başlıyor. İsimsizler’in 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Yeni dizi “İsimsizler” 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Kanal D’nin yeni dizilerinden olan “İsimsizler” ile ilgili 1. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Barakuda Film & Es Film; Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici’nin yapımcılığını üstlendiği, Osman Kaya’nın yönetmenliğini yaptığı Kanal D’nin iddialı projesi “İsimsizler”in senaryosu ise Mustafa Burak Doğru, Serkan Birlik, Ayça Mutlugil ve Hale Çalap’a emanet.

İsimsizler’in genel hikâyesi şöyle;

Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan’ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur. Fatih ve yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan isimsiz kahramanların Virankaya’daki hikayesini anlatıyor.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gider.

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır.  Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

Dizinin karakterleri, Kaymakam Fatih,

Terörle Mücadele Polisi Ahmet,

Özel Kuvvetler Yüzbaşı Olcay

Bilişim Uzmanı Seher,

Özel Harekat Polisi Hasan,

Makam Şoförü Derman,

İstihbaratçı Kürşad,

Özel Harekat Polisi Murat

 

 

İşte İsimsizler 1. bölüm 2. fragmanı:

 

Yeni dizi “İsimsizler” 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı!

Yeni dizi “İsimsizler” ilk tanıtımı yayınlandı!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ