Akıllı Gündem

Yeni dizi “İkisini de Sevdim” ilk tanıtımı yayınlandı!

Yeni dizi “İkisini de Sevdim” güçlü hikayesiyle yakında ATV’de başlıyor. Dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Yeni dizi “İkisini de Sevdim” ilk tanıtımı yayınlandı!

Başrollerini Burak Serdar Şenal, Amine Gülşe, Oktay Gürsoy ve Erhan Yazıcıoğlu ‘nun paylaştığı, yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği İkisini de Sevdim güçlü hikayesiyle yakında atv’de başlıyor.

Yapımcılığını Türker İnanoğlu, senaryosunu Mutıarrem Buhara ve Özlem Atasot kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Cem Tabak oturduğu dizinin ATV’de hangi gün yanına gireceği ise merak konusu oldu.  Fahriye Evcen ile Engin Akyürek’in yer aldığı Ölene Kadar dizisinin final yapması ile kanalın Perşembe günü artık boş.

HİKAYE

Suna gazetecilik mesleğinde yükselmek isleyen genç bir gazetecidir. Nişanlısı Hasan ise paranın peşindedir. Suna zengin ve ünlü Karacabey ailesinin büyük oğullarının kirli işlere bulaştığı haberini alır ve ailenin peşine düşer. Suna Hasan’ın alenin şımarık kızı Ezra ile yollarının kesiştiğini fark eder Murat ise Karacabey’lerin legal işler yapmaya çalışan dürüst oğludur. Suna hiç aklına gelmeyecek şekilde Murat ile kendini karşı karşıya bulur. Ferhat, Suna’yı her zaman bir tehdit olarak görecektir. Demir Bey ise bu gidişe dur demek için oldukça sert davranacaktır, Uğur Hanım ve Afet Hanım her daim iki kardeş arasında kalacaklardır. Murat, Suna ve Hasan arasındaki bağ, aşk üçgeni ve
entrikayı peşinde sürükleyecektir.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ