Akıllı Gündem

Yeni dizi “Fazilet Hanım ve Kızları” 1. bölüm 2. fragmanı 25 Mart Cumartesi

“Fazilet Hanım ve Kızları” 1. bölümü ile 25 Mart Cumartesi günü ekrana gelmek için gün sayıyor. Dizinin 1. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı.

Yeni dizi “Fazilet Hanım ve Kızları” 1. bölüm 2. fragmanı 25 Mart Cumartesi

Star Tv’nin yeni dizisi “Fazilet Hanım ve Kızları” 1. bölümü ile 25 Mart Cumartesi günü ekrana gelmek için gün sayıyor. Dizinin 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği, hikaye ve senaryosu Sırma Yanık’a ait olan dizinin yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu oturuyor.

Oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı ve Sevinç Erol’un yer alıyor.

Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan yeni dizi “Fazilet Hanım ve Kızları’nın” merakla beklenen 2. tanıtımı görücüye çıktı.

Bir tarafta Boğaz’ın incisi bir yalı diğer tarafta, varoşun incisi Fazilet Hanım ve Kızlarının hayat mücadelesi. Dizi kızları için en iyisini isteyen bir annenin hikayesinin anlatıyor. Ömrünü zengin bir hayat hayaliyle sürdüren ve bu kilitli yola ulaşmanın anahtarını kızlarında gören, Fazilet Hanım karakterini canlandıran Nazan Kesal’in gerçekçi oyunculuğu daha ilk tanıtımda hikayenin sürükleyici etkisini hissettirdi. Fazilet Hanım’ın kızları üzerinden hayatına olan öfkesini ve geçmişi ile hesaplaşmasının onları ihtişamlı “Egemen Yalı’sının” tam da ortasına nasıl sürükleyeceği ise izleyiciler için merak konusu.

 

İşte Fazilet Hanım ve Kızları’nın 1. bölüm 2. tanıtımı:

Yeni dizi “Fazilet Hanım ve Kızları” 1. bölüm fragmanı 25 Mart Cumartesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ