Akıllı Gündem

Yeni dizi Çoban Yıldızı’ndan ilk kareler!

FOX TV’nin yeni dizisi “Çoban Yıldızı” nın çekimleri başladı. Dizi ile ilgili ilk kareler paylaşıldı.

Yeni dizi Çoban Yıldızı’ndan ilk kareler!

Most Production’ın yapımcılığını üstlendiği, FOX TV’nin yeni dizisi “Çoban Yıldızı” nın çekimleri başladı. Yönetmen koltuğunda ilk üç bölüm Gül Oğuz’un oturacağı dizinin senaryosu Gülizar Irmak imzası taşıyor. Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek, güçlü bir aşk hikayesi olan Çoban Yıldızı’nın oyuncu kadrosunda Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar, Menderes Samancılar, Serhat Özcan ve Feyza Işık yer alıyor.

Çoban Yıldızı, Niğde’de doğmuş büyümüş, güzeller güzeli Zühre’nin istemediği halde Kapadokya’da yaşayan, bölgenin zengin ve güçlü adamlarından Fikret Karakaya ile evlendirilmek istemesi ile başlar. Zühre, gücü kudreti elinde tutan Fikret Karakaya’nın karısı olmaya mahkum edilir. Dürüstlüğü, mertliği, değerlerine bağlılığıyla tanınan, yakışıklı taş ustası Seyit, Kapadokya’ya getirilen Zühre’yle bu süreçte karşılaşırlar. Ve bu karşılaşma, dermanı olmayan, tutkulu, büyüleyici bir aşka dönüşür. Ateş ve su kadar birbirlerinden uzak olsalar da, bu aşk onları o kadar yakınlaştırır. Özgürlükleri sevdalarıdır artık. Seyit ile Zühre, aşkları önündeki engelleri kaldırma mücadelesine girerler. Ancak aşkları, değdikleri her yeri, herşeyi, yakıp yıkar, küle döndürür. Üstelik karşılarında Fikret Karakaya kadar güçlü bir engel daha vardır. Çoban Yıldızı, Zühre ve Seyit’in Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan, soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek bir aşk hikayesi.

 

Şükrü Özyıldız Seyit Zahir Seyit,

İbrahim ile Cevahir’in ilk çocuğu olarak Kapadokya’da dünyaya gözlerini açar. Dedesi Mustafa’dan taş ustalığını öğrenerek büyüyecektir. Seyit dürüst, mert, değerlerine bağlı biridir. Seyit, Zühre’ye aşık olmakla nasıl bir cehenneme düşeceğini bilse de, kendini Zühre’den uzak tutamaz. Yerlerinden yurtlarından olurlar. Ama Seyit yılmaz.

 

Selin Şekerci Zühre Filiz,

Zühre tuttuğunu koparan, isyankar, güzel ve masum bir kızdır. Ama güzelliği mutluluk vermez ona. Zühre on yaşından itibaren annesiyle Niğde’de tarlalarda çalışıp, evde halı dokumuştur. Babasının onu istemediği biriyle evlendirmesine karşı çıkar ve kendisi için çizilen hayatı kabullenmez. Tüm bu karmaşada, Fikret’in intikam hırsının, Zekkar’ın çılgınca aşkının, ailenin baskılarının karşısında dimdik dururken kalbini ısıtan hep Seyit olacaktır.

 

Çoban Yıldızı 02 Mart Perşembe Zühre ile Seyit’in aşkı başlıyor

 

Yeni dizi Çoban Yıldızı 1. bölüm tanıtımı: Keklik Gibi Kanadımı Süzmedim

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ