Akıllı Gündem

Yeni dizi Çoban Yıldızı 1. bölüm tanıtımı: Keklik Gibi Kanadımı Süzmedim

FOX TV’nin yeni dizisi Çoban Yıldızı’nın ilk tanıtımı yayınlandı. Çoban Yıldızı’nın tanıtımında, Selin Şekerci’nin sesinden Keklik Gibi Kanadımı Süzmedim türküsü yer alıyor.

Yeni dizi Çoban Yıldızı 1. bölüm tanıtımı: Keklik Gibi Kanadımı Süzmedim

Most Production’ın yapımcılığını üstlendiği, FOX TV’nin yeni dizisi “Çoban Yıldızı” nın 1. bölüm tanıtımı yayınlandı. Çoban Yıldızı’nın yeni tanıtımında, Selin Şekerci’nin sesinden Keklik Gibi Kanadımı Süzmedim türküsü yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ilk üç bölüm Gül Oğuz’un oturacağı dizinin senaryosu Gülizar Irmak imzası taşıyor.

Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek, güçlü bir aşk hikayesi olan Çoban Yıldızı’nın oyuncu kadrosunda Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar, Menderes Samancılar, Serhat Özcan ve Feyza Işık yer alıyor. Çoban Yıldızı, Niğde’de doğmuş büyümüş, güzeller güzeli Zühre’nin istemediği halde Kapadokya’da yaşayan, bölgenin zengin ve güçlü adamlarından Fikret Karakaya ile evlendirilmek istemesi ile başlar. Zühre, gücü kudreti elinde tutan Fikret Karakaya’nın karısı olmaya mahkum edilir. Dürüstlüğü, mertliği, değerlerine bağlılığıyla tanınan, yakışıklı taş ustası Seyit, Kapadokya’ya getirilen Zühre’yle bu süreçte karşılaşırlar. Ve bu karşılaşma, dermanı olmayan, tutkulu, büyüleyici bir aşka dönüşür. Ateş ve su kadar birbirlerinden uzak olsalar da, bu aşk onları o kadar yakınlaştırır. Özgürlükleri sevdalarıdır artık. Seyit ile Zühre, aşkları önündeki engelleri kaldırma mücadelesine girerler. Ancak aşkları, değdikleri her yeri, herşeyi, yakıp yıkar, küle döndürür. Üstelik karşılarında Fikret Karakaya kadar güçlü bir engel daha vardır.

Keklik Gibi Kanadımı Süzmedim

Keklik  Gibi Kanadımı Süzmedim,

Murat Alıp Doya Doya Gezmedim,

Bu Kara Yazıyı Kendim Yazmadım.

Alnıma Yazılmış Bu Kara Yazı,

Kader Böyleyimiş Ağlarım Bazı

Gönül Ey Sebebim Ey.

Şu Gonca Gülleri Ben Dermedim

Çifte Bülbülleri Konduramadım

Kadir Kıymetimi Bildiremedim

Alnıma Yazılmış Bu Kara Yazı,

Kader Böyleyimiş Ağlarım Bazı

Gönül Ey Sebebim Ey.

Geceleri Uyku Girmez Gözüme,

Zalım Yastık Diken Oldu Gözüme,

Uyma Dedim Uydun Eller Sözüne.

Alnıma Yazılmış Bu Kara Yazı,

Kader Böyle İmiş Ağlarım Bazı

Gönül Ey Sebebim Ey.

 

Çoban Yıldızı 2. tanıtım:

Çoban Yıldızı ilk tanıtım:

 

 

Çoban Yıldızı 02 Mart Perşembe Zühre ile Seyit’in aşkı başlıyor

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ