Akıllı Gündem

Yeni dizi “Çember”den ilk kareler!

Star TV’de ekrana gelmeye hazırlanan polisiye türündeki yeni dizi Çember’in çekimleri devam ediyor. Her bölüm film tadında olacak ve farklı ünlü isimler konuk oyuncu olarak yer alacak.

Yeni dizi “Çember”den ilk kareler!

Yapımcılığını Ans Prodüksi­yonun üstlendiği “Çember” adlı polisiye filmler serisi çok yakın­da Star TV’de ekrana gelecek. Abdullah Oğuz’un yönetmenliğini yaptığı ve yapımcılığını Evren Oğuz ile beraber üstlendiği projenin başrol­lerinde, Serhat Kılıç, Pelin Akil Altan, Barış Bağcı ve Anıl Altan yer alıyor.

Her bölümde farklı ünlü isimlerin de konuk oyuncu olarak yer alacağı serinin ilk filimi “Oyunu Bırakıyorum”da Sedef Avcı, sıra dışı karakteriyle ekranlara gelecek. Serinin diğer bölümlerinde ise Menderes Samancılar, Melisa Sözen ve Duygu Yetiş gibi isimler rol alacak.

Komiser Yardımcısı Ayşe, PELİN AKİL ALTAN

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğünde polis memuruyken girdiği sınavla komiser yardımcısı olur. Tezcanlılığı işini yapmadaki hevesi ve doğuştan gelen yeteneğiyle kendini bir anda özel ekibin içinde bulur. Olaylara yaklaşımı duygusal. Ekibin tek kadın polisi olunca haliyle birçok duyguyla başa çıkmak zorunda kalıyor. Karşısındaki insanın yalan söyleyip söylemediğini hareketlerinden anlıyor. Bu özelliği aldığı eğitimden değil, tamamen hislerinden. İnsanlarla çok iyi iletişim kurabildiği için sorgulama ve ilk görüşmeleri genelde o yapıyor, özel ekibi kendisi için bir fırsat görüyor. Ekipten Volkan ile didişip devamlı kavga etseler de birbirlerinden etkileniyorlar.

 

Komiser Adem, SERHAT KILIÇ

Şile Emniyet Müdürlüğünde komiser. Küçük kasabasının eğlenceli, değişik komiseri. Olaylara yaklaşımı diğerlerinden farklı. Grup içinde komedisi olan, ekibin neşesi bir karakter. Evlenememiş bir türlü, en büyük derdi bu.. Bu durumu da herkesin dilinde. Hiç dinlemiyormuş, hiç ilgilenmiyormuş gibi dursa da olaylara getirdiği yorumlar ve bulduğu ufak ipuçları ekip arkadaşlarını şaşırtıyor. Küçük bir kasabada komiserken bir anda kendisini İstanbul’daki özel ekibin içinde bulunca onun içinde de yeni bir hayat başlıyor.

 

 

 

Baş Komiser Barış, BARIŞ BAĞCI özel ekibin lideri.. 

Geçmişte nişanlısı bant cinayeti adı verilen cinayetlere kurban gitmiştir. Katilin bulunamamasıyla beraber polisliği bırakan ve bir üniversitede ders vermeye başlayan Barış, geçmişini unutamam, yaşadıkları onu sert bir insan haline getirmiş. Bant cinayeti vakası tekrar ortaya çıkınca Barış geçmişi aydınlatma isteğiyle mesleğine geri döner. Çok zeki, analitik düşünebilen, duygularıyla değil aklı ve mantığıyla hareket eden soğuk bir karakterdir. Bant cinayetinin tekrar ortaya çıkısıyla geçmişle yüzleşmeye karar verir. Şule ve Amir Kemal dışında kimse Barış’ın geçmişini bilmemektedir.

 

Komiser Yardımcısı Volkan, ANIL ALTAN

Teknik tüm bilgilerin sorumlusu Özel ekibe girmesiyle kendisini kanıtlama cabası da başlıyor. Zengin bir ailenin biricik oğlu konumundayken her şeyi elinin tersiyle itip polis olmuş. Babasıyla arası bu yüzden bozuk. Bu sebeple Barış’ı kendine hoca olarak görüyor. Adem komisere karşı bir ön yargısı var çünkü tamamen birbirinden tamamen farklı karakterler. Ayşe ile ise devamlı didişme ve rekabet halindeler.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ