Akıllı Gündem

Yeni dizi “Bir Deli Sevda” 1. tanıtımı yayınlandı!

Show TV’nin iddialı kadrosu ile ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizisi “Bir Deli Sevda”nın 1. tanıtımı yayınlandı.

Yeni dizi “Bir Deli Sevda” 1. tanıtımı yayınlandı!

Show TV’nin iddialı kadrosu ile ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizisi “Bir Deli Sevda“nın 1. tanıtımı yayınlandı. Dizinin yapımcılığını Pastel Film’in üstleniyor. Yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül, yönetmenliğini Hakan İnan’ın üstlenirken, senaryosunu ise Korcan Derinsu ve Cihan Çalışkantürk tarafından kaleme alınıyor.

Başrollerini Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Erdinç Gülener, Cankat Aydos ve Deniz Uğur’un paylaştığı dizide Itır Esen, Mehmet Esen, Esra Kızıldoğan, Sermet Yeşil, Hikmet Körmükçü, Deniz Özerman, Zuhal Yalçın, Tolga Evren, Seren Deniz Yalçın’ın yanı sıra usta oyuncular Zafer Algöz ve Erkan Can da yer alıyor.

Dizi, kendini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar’ın hikayesini anlatıyor;

Bahar (Cansu Tosun), İstanbul’un kenar mahallerinden biri olan Telli Kavak’ta annesi Nermin’le (Esra Kızıldoğan) birlikte yaşamaktadır. Babası Cengiz’i (Erdinç Gülener) öldü bilen Bahar’ın tek amacı hasta annesine daha iyi bir yaşam sunmaktır. Mahalleden arkadaşı Kemal’in (Cankat Aydos) kendisine olan aşkını görmezden gelen Bahar, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Mehmet’e (Erkan Kolçak Köstendil) aşık olur. Mehmet’in hayatına girişiyle kendini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar’ın hayatı öğrendiği sırlarla alt üst olacaktır.

 

“Bir Deli Sevda” yakında Show TV’de başlıyor.

 

Yeni dizi “Bir Deli Sevda”nın çekimleri başladı!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ