Akıllı Gündem

Yeni dizi “Bir Deli Sevda” 1. bölümü ile 5 Nisan Çarşamba başlıyor!

Show TV’nin yeni dizisi “Bir Deli Sevda” 5 Nisan Çarşamba günü saat 20:00’de 1. bölümü ile ekrana geliyor. Dizi, kendini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar’ın hikayesini anlatıyor.

Yeni dizi “Bir Deli Sevda” 1. bölümü ile 5 Nisan Çarşamba başlıyor!

Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği Show TV’nin dev kadrosu ile dikkat çeken yeni dizisi “Bir Deli Sevda5 Nisan Çarşamba günü saat 20.00’de 1. bölümü ile başlıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Erdinç Gülener, Cankat Aydos, Deniz Uğur, Itır Esen, Esra Kızıldoğan, Sermet Yeşil, Hikmet Körmükçü, Mehmet Esen, Deniz Özerman, Tolga Evren, Zuhal Yalçın, Seren Deniz Yalçın, Şan Aydemir, Mehmet Çelik, Devran Volkan Alkan, Destina Başer’in yanı sıra usta oyuncular Zafer Algöz ve Erkan Can da yer alıyor.

5 Nisan Çarşamba günü izleyicileriyle buluşacak olan “Bir Deli Sevda”nın yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül, yönetmenliğini Hakan İnan’ın üstlenirken, senaryosunu ise Korcan Derinsu ve Cihan Çalışkantürk kaleme alıyor.

Bahar (Cansu Tosun), İstanbul’un kenar mahallerinden biri olan Telli Kavak’ta annesi Nermin’le (Esra Kızıldoğan) birlikte yaşamaktadır. Babası Cengiz’i (Erdinç Gülener) öldü bilen Bahar’ın tek amacı hasta annesine daha iyi bir yaşam sunmaktır. Mahalleden arkadaşı Kemal’in (Cankat Aydos) kendisine olan aşkını görmezden gelen Bahar, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Mehmet’e (Erkan Kolçak Köstendil) aşık olur. Mehmet’in hayatına girişiyle kendini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar’ın hayatı öğrendiği sırlarla alt üst olacaktır.

 

 

 

Yeni dizi “Bir Deli Sevda” 1. tanıtımı yayınlandı!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ