Akıllı Gündem

Yeni BrawlPass Sezonu Summer of Monsters

Yeni oyun modu, yeni karakter, yeni aksesuarlar, yeni BrawlPass sezonu, yeni kostümler

Yeni BrawlPass Sezonu Summer of Monsters

Brawl Stars oyununa yeni surge adında bir karakter geliyor. Karakter özel gücü ile kendine seviye atlatabiliyor, her artırdığı seviyede güçleniyor.

Oyuna yeni aksesuarlar ve yeni BrawlPass sezonu geliyor. Ayrıca oyuna on tane yeni aksesuar geliyor. Aksesuarlar artık ikişer tane olacak. Yeni BrawlPass sezonunda artık iki kostüm ve bir karakter bulunacak.

BrawlPass 169 taş karşılığında satılıyor ama artı on kademe 249 taş olacak. Oyuna yeni gümüş ve altın kostümler geliyor. Gümüş 10.000 altın karşılığında, altın ise 25.000 altın karşılığında satılacak. Altın kostümler gümüş kostümler alınmadan alınamayacak.

Oyuna King Crab Tick, Mega Battle Bea, Streetwear Max kostümleri geliyor. Bunun yanında yeni Super City Rampage adında bir oyun modu geliyor. Bu modda bir canavar şehri yıkmaya çalışıyor. Sizin amacınız canavar şehri yok etmeden canavarı öldürmek.

Hot zone adındaki oyun modu kalıcı olarak geliyor. Oyuna yeni bir eşya geliyor bu eşyanın içinden mermileriniz geçebiliyor. Ancak oynadığınız karakter geçemiyor. Oyuna getirilen rozetler artık oyun içinde de kulanılabilecek. Oyundaki kupa yolu 14.500 kupadan 50.000 kupaya çıkıyor. Crow savaşçısının görünümü de değiştirildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ