Akıllı Gündem

Yeliz Yeşilmen’in kızı kızgın yağla yakıldı ve alıkonuldu

Yeliz Yeşilmen, Instagram hesabından kızının bir lokantada kızgın yağ ile yandığını duyurdu. Yeşilmen, ayrıca kızının kazaya uğradığı Yalıkavak’taki işletmede alıkonulduğunu açıkladı.

Yeliz Yeşilmen’in kızı kızgın yağla yakıldı ve alıkonuldu

Yeliz Yeşilmen’in kızı Asya, gittikleri bir lokantada kızgın yağla yandı. Yeşilmen, pazartesi günü Bodrum-Yalıkavak’ta bir restoranda yaşanan olayı Instagram hesabından duyurdu. Yeşilmen’in iddiasına göre kızı Asya’yı bir garson kadın kaza sonucu tavadaki kızgın yağla yaktı. Yeşilmen, olayın ardından annelik içgüdüleriyle olaya müdahale etmek istediğini ama kızının alıkonulduğunu ve kendisine gösterilmediğini iddia etti. Yeşilmen, yaşanan olay sonrası kızı Asya’nın hastanedeki görüntülerini Instagram hesabından şu sözlerle takipçileriyle paylaştı, “Değerli takipçilerim geçtiğimiz Pazartesi günü yaşadığımız bir kaza.Duran çocuğu tavayla yakan bayan sonrasında annelik iç güdüm ile bağırıp çağırıp hesap soran ben. Çocugumu kaçırıp bana Ne olduğunu göstermeyen insanlar ,Sonra üstüme saldıran 5 kişi,kaçarak arabaya koşan ben,arkadaşım ,çocuklarım .Bu arbede sırasında hala yanmaya devam eden asyam ve bizim hastane de duygusal anlarımız .Çok soran oldu açıklamak istedim.Ruhsatı dahi olmayan mekan.Yalıkavak yol üstünde Bi yer ve cani sahibi çalışanları Hem suçlu özür dileyip müdahale edeceğine bide bana saldırdılar .Açık mutfaklarından dikkatsiz servislerine kadar içler acısı.Ortada koşan çocuklar olsaydı yağlı tavadan çocukların kafasına yağ aksaydı daha dehşet olurdu.Tepsi dahi kullanmadan ellerinde tavalarla milletinçinde gezip ,çocuk Yakıp bide üste çıkmak için saldırmak da Ne?Neresi olduğunu yarın açıklıcam bunun hesabını hukuk yoluyla sorucam .Çocugum şoka girdi.”

Yeşilmen, mekanın neresi olduğunu şu an için açıklamadı, yarın açıklayacağını belirtti. İşte Yeşilmen’in kızının paylaştığı o video.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ