Akıllı Gündem

Whatsapp’a yeni durum güncellemesi geliyor

Whatsapp’a gelen yeni güncelleme ile durum güncellemesi yapmak çok daha kolay! Durum sekmesine gelen yenilikler ile daha yaratıcı paylaşımlar yapmanız mümkün. İşte detaylar.

Whatsapp’a yeni durum güncellemesi geliyor

Whatsapp ekibi uygulamanın Android ve iOS platformlarına getirdikleri yeni bir güncellemeyi duyurdu. Bu güncelleme ile kullanıcılar artık yaratıcı ve “metin esaslı” durumlar paylaşabilecek.

Gelen yeni güncelleme ile birlikte Whatsapp’ın Durum sekmesi artık arkadaşlarınızla bir etkinliğin yerini veya tatil önerilerinizi paylaşabileceğiniz bir yer olacak. Hayatınızdaki önemli gelişmeleri anında durum olarak arkadaşlarınızla paylaşabilmek oldukça eğlenceli olacak gibi görünüyor. Hem de en sık kullandığınız uygulama olan Whatsapp aracılığıyla.

Yeni renkler, yeni fontlar

Durum olarak paylaşacağınız yazıyı yaratıcı fontlar ve arka plan renkleriyle daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, durumunuza çeşitli linkler eklemeniz de mümkün hale geliyor.

Küçük bir hatırlatma yapalım; durum güncellemenizi görmesini istediğiniz kişileri durum sekmesi açıkken “durum gizlilik ayarları” ile ayarlayabilirsiniz.

Cevap özelliği de geldi

Durum güncellemenizi kimlerin gördüğünü hemen alt kısmında yer alan “göz” ikonuna dokunarak bir liste şeklinde görebilirsiniz. Gelen yeni güncelleme ile birlikte kullanıcıların durum güncellemelerine yorum yapması da mümkün hale geliyor. “Cevapla” butonuna dokunarak fotoğraf, video veya GIF içeren cevaplar verebiliyorsunuz.

Geliştiricilerden gelen bilgilere göre yeni güncelleme Android ve iOS platformlarına bugünden itibaren gönderilmeye başlanacak. Uygulamanın Web versiyonunun kullananlar da bu güncellemeden faydalanabilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ