Akıllı Gündem

WhatsApp para gönderme özelliğini test etmeye başladı

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, platformu üzerinden para gönderme özelliğini test etmeye başladı. WhatsApp’ın yeni özelliği sayesinde kullanıcılar birbirlerine para gönderebilecekler.

WhatsApp para gönderme özelliğini test etmeye başladı

WhatsApp, şimdi de finans dünyasına adım atıyor. Anlık mesajlaşma devi, kullanıcılarının birbirlerine para göndermesine imkan tanıyan özelliğini test etmeye başladı.

Bu özelliğin detaylarını daha önceden gündeme gelmişti.  Ancak yeni gelen habere göre hızlı mesajlaşma uygulaması WhatsApp, bu yeni özelliği resmen test etmeye başlamış.

Uygulamayı çeşitli özelliklerle güncelleyerek “daha üstün” kılmaya çalışan WhatsApp’ın gündeminde, bir süredir “para transferi” yapmak da vardı. Bir süre internette ve sosyal medyada, “olur mu, güvenli mi” gibi tartışmalarla gündemde kalan bu özellik, en sonunda test aşaması geldi. WhatsApp yeni testetmeye başladığı platformdan, kullanıcıların birbirlerine para transferi yapabilmelerinin kapısını aralıyor.

Aslında bu özellik ilk kez bir hızlı mesajlaşma uygulamasında denenmiyor, ancak en çok kullanılan uygulama olduğu için WhatsApp’ın bu hizmet platformunda yer alması kendi prestiji açısından önemli olduğu kadar, kullanıcıları için de büyük kolaylık anlamına geliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ