Akıllı Gündem

Whatsapp Görüntülü Arama Kaydetme

Whatsapp Görüntülü Arama Kaydetme

Son dönemin en popüler iletişim aracı olan Whatsapp, birçok farklı özelliği de bünyesinde barındırarak kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor. Whatsapp görüntülü arama kaydetme başlığı altında merak edilen birtakım sorulara da yanıt vermeye çalışacağız. Whatsapp üzerinden sesli aram yapabileceğiniz gibi görüntülü arama da yapabiliyorsunuz ve hatta bu aramaları kaydedebileceğinizi de belirtmek isteriz. Bu kaydı gerçekleştirmek için bir programa ihtiyacınız olacak ve dilerseniz hem programı hem de süreci detaylı bir şekilde paylaşmaya çalışalım.

Apowersoft Ekran Kaydedici Desteği…

Android kullanıcılarına özel olarak tasarlanan bu uygulama ile birlikte sizler de görüntülü aramalarınızı kayıt altına alabiliyorsunuz. Aynı zamanda ekranda var olan tüm işlemleri de yine ücretsiz olarak an be an kayıt altına alabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra açın ve kayıt işlemine başlayın… Sonrasında yapmanız gereken tek şey Whatsapp’a girip görüntülü aramayı başlatmak olacaktır. Çağrı onaylandığı ve görüşme başladığı takdirde konuşma zaten kayıt altına alınıyor olacaktır. İşlem bu kadar basit ve yapılan tüm görüşmeyi anlık olarak kayıt altına alabiliyorsunuz.

Kaydı durdurmak istediğinizde ise kaydı durdur butonuna basmanız yeterli olacaktır. Uygulama, kaydedilen görüntüleri dilediğiniz dosyaya aktarıyor ve kayıt yerini de yine sizler belirleyebiliyorsunuz. Kaydettiğiniz görüntüleri dilediğiniz an izleyebilir ya da yakın arkadaşlarınız ile farklı uygulamalar üzerinden paylaşabilirsiniz. Ekran kaydı konusunda profesyonel bir çalışma olduğunu düşünüyoruz ve zaten mağazanın da en çok indirilen ürünlerinden bir tanesi olması bunu daha net bir şekilde ortaya koyuyor.

Kullanım Kolaylığı ve Ücretsiz Olması En Önemli Avantaj

Whatsapp görüntülü arama kaydetme işlemi için Whatsapp’tan yardım alamıyorsunuz, yani uygulama içerisinde herhangi bir yardımcı program bulunmuyor. Google Play mağazalarına giriş yaparak sizler de bahsi geçen uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve kullanıma başlayabilirsiniz. Yalnızca görüntülü arama kaydetme işlemleri için değil, ekranda var olan tüm eylemleri kaydetmek adına da yine bu programdan en iyi şekilde faydalanabiliyorsunuz.

Beklentilerinizin çok üstünde bir uygulama olduğunu da belirtmek isteriz ve kullanıcı yorumları da bunu net bir şekilde ortaya koyuyor.

Detaylı bilgi için;

https://www.teknouser.com/whatsappta-goruntulu-arama-kaydetme/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Emel dedi ki:

    Karşı tarafın kaydetmesini engelleme yolu var mı ???

    1. Nuri alço dedi ki:

      Evet var soyunmamak .giyinik durmak 🙂

BİR YORUM YAZ