Akıllı Gündem

Whatsapp Durumda Müzik Nasıl Paylaşılabilir?

Son zamanlarda sıkça karşımıza, Whatsappta müzikli durum nasıl yapılır veya Whatsapp müzik paylaşma programları nelerdir? gibi sorular geliyor.

Whatsapp Durumda Müzik Nasıl Paylaşılabilir?

Bu yazımızda Whatsapp durumda müzik paylaşmak nasıl olur konusunu detaylarıyla anlatacağız. Whatsapp uygulaması bizlere birçok özellik sunuyor. Whatsapp durumda müzik paylaşma işlemi bu özelliklerden sadece birisidir.

Whatsapp Durumda Müzik Paylaşma

Whatsapp uygulamasının mevcut sürümünde şu an için müzik ve ses dosyalarını paylaşamıyoruz. Ancak Whatsapp uygulamasının bizlere yeni özellik olarak sunduğu Whatsapp müzik paylaşma durum özelliği sayesinde bu paylaşımları müzikli bir şekilde yapabileceğiz. Henüz Whatsapp duruma şarkı ekleme özelliği gelmemişken, bu özelliği nasıl kullanacağımızdan kısaca bahis edelim.

Whatsapp Durumda Müzik Paylaşma Yöntemi

Whatsapp uygulamasını müzik paylaşımı özelliği için 2 yöntem bulunuyor. Bunlar;

  1. Audio Status Maker,
  2. Slayt Gösteri Hazırlayıcı, uygulamalarıdır.

Audio Status Maker Uygulaması

Whatsapp uygulamasında, müzik paylaşma özelliğini kullanabilmeniz için, bir yöntem Audio Status Maker uygulamasıdır. Öncelikle uygulamayı indirmelisiniz. Ardından karşınıza çıkacak Library seçeneğine tıklayarak, Whatsapp için müzik paylaşmak istediğiniz dosyayı mobil cihazınızda aramalısınız. Seçtiğiniz müziğe kısaltma gibi işlemler yapabilirsiniz. Ardından arka fonu da seçerek Whatsapp durumunuzda paylaşabilirsiniz.

Slayt Gösteri Hazırlayıcı Uygulaması

Whatsapp durumunda müzik koymak için ayrıca diğer bir yöntem ise Slayt Gösteri Hazırlayıcı uygulamasıdır. Bu yöntemi uygulamak için, öncelikle Google Play üzerinden veya App Store üzerinden Slayt Gösteri Hazırlayıcı uygulamasını indirmelisiniz. Ardından indirdiğiniz uygulamayı çalıştırarak, resim ve koymak istediğiniz şarkıyı mobil cihazınızdan seçmelisiniz.

Bu uygulamada da açılan resimlerin saniye ve fonları gibi değişikliklerini yapabilirsiniz. Ancak burada saniyeyi yüksek tutmak önemli detaydır. Tercih ettiğiniz müziği rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Yaptığınız işlemler doğrultusunda video dokümanını slayt haline getirebilirsiniz. Hatta isterseniz direkt olarak Whatsapp durumunuzda paylaşabilirsiniz. Ya da mobil cihazınıza kaydedebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ