Akıllı Gündem

watchOS 2 artık Apple Watch’ta

watchOS 2 artık Apple Watch’ta

Geçen hafta İOS 9 ile birlikte çıkması planlanan watchOS 2’nin çıkış tarihi bir arızadan dolayı ertelenmişti, ama artık Apple Watch’ta. Apple Watch’a gelen en büyük güncelleme olan OS yeni özelliklere sahip ve hepsinden önemlisi yerli üçüncü parti uygulama destekleyicisi olmasıdır.
İlk olarak WWCD’de tanıtılan yeni güncelleme, Apple Watch kullanıcılarına daha iyi bir tecrübeye sahip olma imkânı sağlıyor. Şu an saatte çalışan üçüncü parti uygulamalar, eşleştirilmiş bir iPhone’dan yansıtılıyor; ancak doğrudan Watch’ta olan uygulamalar daha hızlı ve daha yetenekliler. Ayrıca kullanıcılar yeni karışıklıklar, özel izle yüzleri ve Siri, Maps ve Digital Touch’ta yeni gelişmeler görecekler.

Yeni güncellemenin bu kadar çok reklamı yapıldıktan sonra ertelendiğini görmek oldukça şaşırtıcı oldu. Apple sözcülerinden birinin The Verge’e yaptığı açıklamaya göre arıza çok büyük değildi ve birçok kullanıcı aslında bunu fark edemeyecekti bile. Ancak kullanıcıların %97’si Watch’tan memnun olsa bile Watch’un başarısı risk altında. Watch’un ne kadar sattığı henüz tam belli değil ve eğer Apple, Watch’un bir sonraki efsane aygıtı olmasını istiyorsa yanlış bir karar için şansları yok.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ