Akıllı Gündem

VIP Araç Üreticisi Ertex Otomotiv’den Yüzde 25 İndirimle Enflasyon Mücadelesine Tam Destek

VIP Araç Üreticisi Ertex Otomotiv’den Yüzde 25 İndirimle Enflasyon Mücadelesine Tam Destek

“Memleketimiz için elimizi değil başımızı taşın altına koyarız.”

Ertex Otomotiv, “Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı”na yüzde 25 indirim ile güçlü bir destek sunuyor. VIP minibüs sektörünün yaratıcısı Ertex Otomotiv, daha önce de satış kuru olarak Euro yerine Türk Lirasını kullanmaya başlamıştı. Ertex Onursal Başkanı Ercan Malkoç, “Türkiye’den başka memleketimiz yok. Memleketimiz için elimizi değil başımızı taşın altına koyarız. Her şey Türkiye için. Biz 30 yıllık bir firmayız 1994 yılındaki krizden ülkemiz nasıl başarı ile çıkmışsa bugün de bu krizden çok rahat çıkacağımıza inanıyoruz. Çünkü ülkemiz artık üretiyor.” şeklinde konuştu.

Ertex Onursal Başkanı Ercan Malkoç

VIP otomobil sektörünün yaratıcısı ve Türkiye’nin global pazardaki en önemli oyuncularından olan Ertex Otomotiv, yaptığı tasarım araçlarda yüzde 25 oranında indirim yaparak, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan ‘Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’nı güçlü bir şekilde desteklediğini duyurdu.

Ertex, satış kurunu Euro para biriminden TL’ye geçirerek, ticari hayatta Türk Lirası kullanımı kampanyasına da tam destek verdiğini açıklamıştı.

Ertex Onursal Başkanı Ercan Malkoç, “Türkiye, geçmişinde de pek çok kez zorlukları millet olarak omuz omuza vererek atlatmasını bilmiş, büyük bir ülke, güçlü bir ekonomi. 1994 yılında Alman Markı’nın bir gecede yüzde 14, dokuz haftada yüzde 163 yükseldiği günleri de gördü bu ülke. Türkiye ekonomisi o krizleri atlattı. 30 yıllık bir firma olarak, Türkiye’nin o günlerden nasıl başarı ile çıktıysa şimdi de çıkacağına inancımız tam. Ülkemize, devletimize, hükümetimize güveniyoruz. Ertex olarak, biz de yaptığımız tüm tasarım araçlarda yüzde 25 oranında indirim uygulayarak Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’nı güçlü bir şekilde destekliyoruz.” açıklamasında bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ