Akıllı Gündem

Vezir Parmağı filminin Tavuklarım Var klibi yayınlandı

25 Ocak tarihinde vizyona girecek olan yönetmenliğini ve senaryosunu Mahsun Kırmızıgül üstlendiği Vezir Parmağı filminin Tavuklarım Var şarkısı için hazırlanan klip yayınlandı.

Yönetmenliğini ve senaryosunu Mahsun Kırmızıgül üstlendiği Vezir Parmağı filminin Tavuklarım Var şarkısı için hazırlanan klip yayınlandı. Şarkı için hazırlanan klipte filmden kesitler ve oldukça komik olan kamera arkası görüntüleri yer alıyor. Film 25 Ocak tarihinde vizyona girecek.

Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu Mahsun Kırmızıgül üstlenirken filmin yapımcılığı ise Boyut Film’e ait. Başrol yine Mahsun Kırmızıgül’e aitken, kendisine Ali Sürmeli, Selim Bayraktar, Peker Açıkalın, Orçun Kaptan, Levent Sülün, Rana Cabbar, Metin Yıldız, Talat Bulut, Altan Erkekli, Cihat Tamer, Nuri Alço ,Muhammed Cangören, Hayrettin Karaoğuz, Yasemin Yalçın, Gülben Ergen, Ece Uslu, Derya Şensoy, Meral Çetinkaya, Aydan Burhan, Güner Özkul Fatoş Seymen,Suna Selen ve Defne Yalnız’dan oluşan oldukça kalabalık bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Kısaca filmin detayları;

3 kıtaya yayılmış, farklı coğrafyalardan ve farklı kültürlerden insanları tebaası olarak bünyesinde barındıran Osmanlı İmparatorluğu uzun yıllardır bitmeyen savaşlardan yeni bir tanesine daha girmektedir. Ülkenin dört bir yanından eli silah tutan erkekler asker olarak orduya alınır. İmparatorluğun 5 ayrı bölgesinden yola çıkan, farklı kültürlere ait hamallar savaşa giden bu ordunun neferleri olacaktırlar…

 

Mahsum Kırmızıgül’den kamuoyuna duyuru: Ahlaksızca karalama

Vezir Parmağı filmi Tavuklarım Var şarkısı

Vezir Parmağı film fragmanı

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ