Akıllı Gündem

Vestel Beyaz Eşya’ya ÇED Değildir Kararı

Vestel Beyaz Eşya’ya ÇED Değildir Kararı

Vestel Beyaz Eşya’nın Bulaşık Makinesi, Klima ve ve Termosifon Üretimi Projesi ile İlgili ÇED Gerekli Değildir Kararı Verildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün konuya ilişkin verdiği bilgilere aşağıda yer verilmiştir:

Manisa İli Yunusemre, İlcesi Emlakdere Mahallesi, Manisa Organize Sanayi Bölgesi, Iv. Kısım, K18C-12A-4A-K18 Pafta, 3757 Ada, 3 Parsel Mevkiindeki Vestel Beyaz Eşya San. ve Tic. A.Ş. Manisa Şubesi Tarafından Yapılması Planlanan Bulaşık Makinesi (900.000 Adet/Yıl Üretim Kapasiteli,Toplam 146 M3 Hacimli, 15 Adet Adet Yüzey İşlem Banyosu/Kataforez Havuzu Dahil), Klima (420.000 Adet/Yıl Kapasiteli) ve Termosifon (280.000 Adet/Yıl Kapasiteli) Üretimi Projesi ile İlgili Olarak Bakanlığımıza Sunulan Dosyayı PTD Dosyası İncelenmiş ve Değerlendirilmiştir ÇED Yönetmeliği’nin 17. Maddesi Gereğince Bulaşık Makinesi (900.000 Adet/Yıl Üretim Kapasiteli,Toplam 146 M3 Hacimli, 15 Adet Adet Yüzey İşlem Banyosu/Kataforez Havuzu Dahil), Klima (420.000 Adet/Yıl Kapasiteli) ve Termosifon (280.000 Adet/Yıl Kapasiteli) Üretimi Projesi’ne Valiliğimizce “Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir” Kararı Verilmiştir.

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Kaynak: investing.com

Bu içerik investing.com sitesinden alınmıştır. İçerik hakkındaki şikayetlerinizi ve kaldırma taleplerinizi iletisim@akilligundem.com mail adresine iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ