Akıllı Gündem

Vatanım Sensin yeni sezon tarihi belli oldu! (32. bölüm)

Kanal D ekranlarının merakla beklenen dizisi Vatanım Sensin’in yeni sezon 32. bölüm tarihi belli oldu!

Vatanım Sensin yeni sezon tarihi belli oldu! (32. bölüm)

Kanal D‘nin geçtiğimiz sezon izlenme rekorları kıran ve yeni sezona başlaması heyecanla beklenen dizisi Vatanım Sensin’in yeni sezon tarihi belli oldu. Bazı aksamalardan dolayı yeni sezona giriş tarihi epey geciken dizi, 32. bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. 10 Ağustos 1920 tarihindeki Sevr Antlaşması ve sonrasını konu alan Vatanım Sensin’in yeni sezonu 9 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’da yayınlanacak. İşte Vatanım Sensin 32. bölüm fragmanı:

Geçen sezon son bölümde neler yaşandı?

Cevdet’in zekice kurgulanmış planıyla tuzağa düşen Vasili, İzmir meydanına infaz edilmek için getirilir. Yunan Ordusu’na ihanetten suçlanan Vasili, oğlu Leon’un gözleri önünde çaresizdir. Leon, babası Vasili’nin neden kuvvacıları kaçırmaya yeltendiğine anlam veremez. Veronika, Ali Kemal’in de kendi oğulları olduğu hakikatini çok geçmeden Leon ile paylaşır. Leon’u büyük bir şaşkınlığa iten bu havadis, yeni bir yola sokacaktır.

Mustafa Kemal Paşa’dan aldığı emirle Yunan Ordusu içindeki vazifesi sona eren Cevdet, Azize ile bu haberi paylaşır. Azize’nin büyük mutlulukla karşıladığı bu haber, aldığı mektupla korkunç bir gerçeği ortaya çıkarır. Cevdet ve Yüzbaşı Yakup’un çözdüğü yeni şifre ise herkesi tedirgin etmeye yeter. Zira şifrede Mustafa Kemal Paşa’ya düzenlenecek suikast yazılıdır.

İngiliz Charles Hamilton, Tevfik’e yeni bir vazife verir. Bu yeni vazife Tevfik’i oldukça tedirgin eder. Tevfik’in yeni vazifesi; Mustafa Kemal Paşa’ya suikast düzenlemektir. Cevdet, Tevfik’i durdurabilmek için zaman kaybetmeden harekete geçer.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ