Akıllı Gündem

Vatanım Sensin 6. bölümde Cevdet’e ne olacak?

Vatanım Sensin 6. bölümde Cevdet’e ne olacak?

Kanal D ekranlarının severek izlenen dizisi Vatanım Sensin dün akşam yine heyecan ve duygu yüklü sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı.

Aksiyon dolu pek çok olayın yaşandığı Vatanım Sensin 5. bölümde en çok merak edilen olay Cevdet‘in akıbeti oldu.

Dizinin yayınlanan son bölümünde Tevfik, sözde silahların yerini gösteren sahte bir haritanın Cevdet’in eline geçmesini sağlayarak onu tuzağa doğru sürüklemişti. Silahları bulma ümidiyle birliğini toplayıp haritada gösterilen yere doğru giden Cevdet tuzağa düşerek tüm adamlarını kaybetti. Peki Ölmez Hasan adıyla bilinen eşkıyanın eline düşen Cevdet’in akıbeti ne olacak? Oradan sağ salim kurtulabilecek mi? Ölmez Hasan Cevdet’i dinleyecek mi yoksa onu öldürecek mi?

Vatanım Sensin 6. bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemize eklenecektir.

Vatanım Sensin 5. Bölüm Özeti

Cevdet‘in kendisini aldattığını zanneden Azize’nin bir kez daha dünyası başına yıkılır. Cevdet ise aslında silahların peşinde olduğunu açıklayamaz ve zaman kaybetmeden Eftelya‘nın evinde bulduğu haritanın peşine düşer. Silahların izini yalnız sürmek zorunda olan Cevdet beklenmedik bir gelişme ile karşı karşıyadır; Vasili onu bu göreve Leon ile birlikte gönderir.

Cevdet görevi için şehri terk ederken; Azize ise; konakta kaldıkları sürece Hilal’in başına iş açacağını, Yıldız’ın Leon’a meyledeceğini anlayıp, daha fazla konakta kalmak istemez ve Tevfik’ten yardım ister.

Tevfik hem Cevdet’ten kurtulacağı için hem de Azize‘yi geri kazanacağı için hayli keyiflidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ