Akıllı Gündem

Vatanım Sensin 6. bölüm fragmanı yayınlandı!

Vatanım Sensin 6. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanal D ekranlarının severek izlenen dizisi Vatanım Sensin‘in 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümdeki heyecan dolu sahneleriyle izleyicisini ekranlara kilitleyen Vatanım Sensin, oldukça heyecanlı bir noktada bölümü sonlandırarak herkesi merak içerisinde bırakmıştı. 5. bölümün ardından herkes Cevdet’in ölüp ölmeyeceğini merak ediyordu. Bu sorunun cevabı Vatanım Sensin 6. bölüm fragmanında ortaya çıktı.

Vatanım Sensin 6. bölüm fragmanında Cevdet‘in bile bile bu tuzağa düştüğü anlaşılıyor. Kendisine bu tuzağı kimin kurduğunu öğrenmeye çalışan Cevdet bunu başarabilecek mi? Leon vuruluyor! İşte heyecan dolu sahneleriyle Vatanım Sensin 6. bölüm fragmanı:

Vatanım Sensin 5. bölüm özeti

Vatanım Sensin 5. Bölüm’de; Tevfik, Cevdet’i ortadan kaldırabilmek için yeni bir plan yapıyor!

Cevdet’in kendisini aldattığını zanneden Azize’nin bir kez daha dünyası başına yıkılır. Cevdet ise aslında silahların peşinde olduğunu açıklayamaz ve zaman kaybetmeden Eftelya’nın evinde bulduğu haritanın peşine düşer. Silahların izini yalnız sürmek zorunda olan Cevdet beklenmedik bir gelişme ile karşı karşıyadır; Vasili onu bu göreve Leon ile birlikte gönderir.

Cevdet görevi için şehri terk ederken; Azize ise; konakta kaldıkları sürece Hilal’in başına iş açacağını, Yıldız’ın Leon’a meyledeceğini anlayıp, daha fazla konakta kalmak istemez ve Tevfik’ten yardım ister.

Tevfik hem Cevdet’ten kurtulacağı için hem de Azize’yi geri kazanacağı için hayli keyiflidir. Ancak Eftelya’nın kendisinin Cevdet’e bir tuzak kurulduğunu fark ettiğini bilmiyordur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ