Akıllı Gündem

Vatanım Sensin 24. bölüm için üç yeni fragman – 20 Nisan Perşembe

Vatanım Sensin dizisinin 20 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak 24. Bölümü üç yeni fragman yayınlandı. Yeni bölümde Haluk Levent’in seslendirdiği İzmir’in kavakları türküsü damga vuruyor.

Vatanım Sensin 24. bölüm için üç yeni fragman – 20 Nisan Perşembe

Vatanım Sensin dizisinin bu akşam yayınlanacak bölümünde heyecan dorukta. Azize’nin de büyük katkısıyla silahlar, Mustafa Kemal’in izindeki erlere ulaşıyor! Teğmen Leon’un katkısıda unutulmamalı. Silahları gören ancak Azize ve ailesini ele vermeyen Teğmen Leon, büyük bir ikilem içine düşmüştür. İzmir’i işgal için gelen Yunan Ordusu’nun bir teğmeni olan Leon,  ihanet ettiğinin farkındadır. Kalbine söz geçiremeyen Leon, kendisini hiç affedemeyecek bir karar verir. Leon için en acı veren nokta; kendisini bir vatan haini olarak görmesidir. Leon ile Hilal arasında neler olacak? Leon’un bu kararına karşılık Hilal ne yanıt verecek? Leon, verdiği karardan ötürü kendisini affedebilecek midir?

Silahlar, Türk askerlerinin ellerinde vatanın kurtuluş umudu olur. Fakat bu umudu kırmak için İngiliz ajan William Charles Hamilton’un bir planı vardır. Bu planı Tevfik’le paylaştığı an Tevfik büyük bir endişeye düşer. Akabinde gelişen olaylarda ise şiddetli bir ayaklanma başlar. Bu plan sonucunda Yüzbaşı Yakup için hazin bir son mu gerçekleşecek?

Afyon’da Ali Fuat Paşa’ya ulaşan silahlar, Yunan Ordusu tarafından büyük bir şaşkınlıkla karşılanır. Bu işin sorumlularının kimler olduğu araştırılır. Cevdet ise Azize’yi sorguladığı sırada silahların sandıklara yerleştirilmesinde Azize’nin suçlu olmadığını söyler. Azize, duyduklarına inanamaz. Cevdet, Yunan Ordusu içindeki vazifesini açıklayacak mı? Azize, Cevdet’in gerçek kimliğini öğrenebilecek mi?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ