Akıllı Gündem

Vatanım Sensin 19. bölüm fragmanı: Azize öldü mü – 16 Mart

Vatanım Sensin dizisinin 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Azize, halka hitap ederken bomba patladı ve kan gövdeyi götürdü. Ağır yaralanan Azize öldü mü? İşte Vatanım Sensin 19. bölüm fragmanı…

Vatanım Sensin 19. bölüm fragmanı: Azize öldü mü – 16 Mart

Vatanım Sensin dizisi bu akşam18. Bölümü ile Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluştu. Diziye yeni dahil olan Okan Yalabık ve Saadet Işıl Aksoy ilk kez Vatanım Sensin’de ekranlara geldi. Okan Yalabık’ın canlandırdığı Charles Hamilton’un kurduğu büyük kumpas bu geceye damga vurdu. Charles Hamilton, gelir gelmez Tevfik ile işbirliği yaptı.

İtilaf Devletleri casusu Charles Hamilton, gayesine ulaşabilecek mi? Azize’nin halka hitap ettiği sırada halkın toplandığı kalabalık alanda patlayan bomba sonucu Cevdet’in ailesi de yaralandı. Azize’nin ve ailesini sağlıkları ne durumda?

Cevdet, İtilaf Devletleri casusu Charles Hamilton’un amacını Yakup’un yardımıyla öğrenir. Lakin bazı şeyler geç kalmıştır. Cevdet, tüm imkanlarını bu bombayı bulmak için harcar ama nafile. Azize’nin halka sesleniş yaptığı alana bırakılan bombanın patlaması sonucu kan gövdeyi götürür hale gelir. Şimdi sırada Türklere yapılan bu hain saldırının hesabını sormak vardır. Cevdet, bu bombayı yerleştiren ve onlarca masum insanın hayatıyla oynayana nasıl hesap soracak?

Vatanım Sensin heyecanla beklenen tekrarsız yeni bölümüyle 16 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ