Akıllı Gündem

Vatanım Sensin 19. bölüm 2. fragmanı: Hilal, Leon’u öldürecek mi

Vatanım Sensin dizisinin 19. bölümü için 2. fragman yayınlandı. Dizinin bu haftaki bölümünde Hilal, gözünü karartıp Teğmen Leon’u öldürecek mi? Azize ve Türk halkına yapılan bombalı saldırının arkasındaki asıl amaç ne?

Vatanım Sensin 19. bölüm 2. fragmanı: Hilal, Leon’u öldürecek mi

Kanal D’nin ilgiyle takip edilen dizisi Vatanım Sensin’in 19. Bölümü için yeni fragman geldi. Dizide heyecan her geçen hafta yükseliyor. Geçen bölümde Azize ve Türk halkına seslenmek için meydana çıkmış ve büyük bir kalabalığa umut olacak konuşmasını gerçekleştirir. Lakin Kalabalık içerisine bırakılan bombanın patlaması sonucu onlarca ailenin ocağına ateş düşer. Bu hain saldırıyı Yunan tarafı üstlenmezken asıl sorumlu kendini gizli tutar. Cevdet, patlama alanında yer alan ailesini kurtarmak için elinden geleni yapar.

Leon ve Hilal ise tüm olan bitenleri kaleminden kağıda dökerek bu anları ölümsüzleştirmek için ellerinden geleni yapar. Fakat Hilal’in bu sahte bulduğu sözlere karnı toktur ve intikam için bir şeyler yapmak ister. Bu seçimini ise Teğmen Leon’u öldürmeden yana tercih eder. Hilal’in ateşlediği silah Leon’u öldürecek mi?

Vatanım Sensin heyecanla beklenen tekrarsız yeni bölümüyle 16 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ