Akıllı Gündem

Vatanım Sensin 18. Bölüm fragmanı: Cevdet ölecek mi

Vatanım Sensin dizisinin 18. bölümü için ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. General Cevdet, Mehmet’in saldırısına uğrayacak. Cevdet bu saldırı sonrası ölecek mi?

Vatanım Sensin 18. Bölüm fragmanı: Cevdet ölecek mi

Vatanım Sensin dizisinin 9 Mart Perşembe gecesi yayınlanacak 18. bölümü için ilk fragman yayınlandı. Dizinin 17. bölümünde nefesler tutuldu. Cevdet, Eşref Paşa’yı herkesin gözü önünde vurdu. Leon ise Hilal’i ilk defa öptü. Heyecanın ve tansiyonun yükseldiği dizinin kadrosuna yeni bölümde Okan Yalabık katılıyor. Peki, tarihi dizinin yeni bölümünde neler olacak? Okan Yalabık’ın rolü ne olacak? İşte, Vatanım Sensin dizisinin 18. bölümünde yaşanacaklar ve yeni fragmanı!

İtilaf Devletleri, İzmir’e bir casus gönderiyor! Mehmet, yaptığı saldırı sonucu General Cevdet’i öldürecek mi?

Yakup’un kargo teşkilatından aldığı bilgiye göre İtilaf Devletleri İzmir’e çok titiz bir casus gönderir. İzmir’e gelen gizemli kişi ise Tevfik ile bir anlaşma yapar. Eşref Paşa’nın yerine geçmesinin uygun olduğuna karar verir. Tevfik bu teklife nasıl cevap verecek? Mustafa Kemal Paşa ve Osmanlı tarafları, Ali Kemal’in seslenişiyle tek gaye altında toplanır. General Cevdet ise Tevfik’i İzmir’den sürmek için hazırlanır. Tevfik’in içindeki öfke gün geçtikçe artar ve Cevdet’i öldürmek için uygun zamanı bekler. Azize ise Tevfik ile evlenmek istediğini tekrardan dile getirir ve Cevdet’e tavrını en keskin şekilde göstermeyi amaçlar.
Mehmet ise General Cevdet’in tüm yaptıkları için bir son vermek ister. Mehmet’in bu saldırısı sonucu General Cevdet ölecek mi?
ragmana damga vuran isim Okan Yalabık oldu. Fragmanda ufak bir replikle görünen Okan Yalabık’ın rolünün detayları önümüzdeki hafta yayınlacak 18. bölümde belli olacak. İşte, Okan Yalabık’lı Vatanım Sensin fragmanı!
Vatanım Sensin, heyecanla beklenen yeni bölümü ile 9 Mart Perşembe 20.00’de Kanal D’de!

 

Vatanım Sensin 18. Bölüm 2. fragmanı: Saadet Işıl Aksoy sürprizi!

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ