Akıllı Gündem

Vatanım Sensin 18. Bölüm 2. fragmanı: Saadet Işıl Aksoy sürprizi!

Vatanım Sensin dizisine Okan Yalabık’ın ardınan Saadet Işıl Aksoy’da dahil oldu. Saadet Işıl Aksoy’un görüntülerinde yer aldığı Vatanım Sensin 18. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Vatanım Sensin 18. Bölüm 2. fragmanı: Saadet Işıl Aksoy sürprizi!

Vatanım Sensin izleyicilerini, dizinin bu hafta yayınlanacak 18. bölümünde büyük sürprizler bekliyor. Diziye iki ünlü oyuncu dahil oluyor. Vatanım Sensin dizisinin oyuncu kadrosuna Okan Yalabık ve Saadet Işıl Aksoy dahil oldu. İlk olarak Okan Yalabık’ın diziye katıldığını geçtiğimiz günlerde yayınlanan 18. Bölüm 1. fragmanda öğrenmiştik. Bugün yayınlanan 18. Bölüm 2. fragmanda ise ünlü oyuncu Saadet Işıl Aksoy’un da dizinin kadrosuna katıldığını öğrendik.

Başrollerinde Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in rol aldığı Vatanım Sensin’e Okan Yalabık William Charles Hamilton rolüyle, Saadet Işıl Aksoy da Hamilton’un vefat eden eşinin kardeşi Lucy rolüyle katıldı.

Vatanım Sensin 18. Bölüm 2. fragmanında Ali Kemal, General Cevdet’e kurulan büyük tuzağa ortak oluyor! Mehmet’in ateşlediği silah General Cevdet’i öldürecek mi?

Eşref Paşa’nın öldü bilinmesiyle ailesinin Cevdet’e olan nefreti zirveye ulaşır. Azize’nin ve Ali Kemal’in Türk halkına umut verici konuşması çok önemli bir ayaklanmaya, milli bilincin bir araya gelmesine yardımcı olur. Ali Kemal, General Cevdet’in tüm yaptıkları için hesap vermesi gerektiğini düşünür ve onunla yüzleşir. Cevdet’in esas vazifesi için ailesiyle arasında artık uçurum vardır. Eşref Paşa ise Azize’ye olan güvenini Cevdet’e söyler. Azize, eşref Paşa’nın haytta olduğunu öğrenecek mi?

İzmir’e gelen Yunan casusu ise Tevfik’i satın almanın peşindedir. Tevfik bu sadakat yeminine ne cevap verecek?

Leon ve Hilal’in yakınlaşmasıda farklı bakış açıları olsun, konumları olsun daha ne kadar ilerleyebilecek?

Ali Kemal, Mehmet ile beraber General Cevdet’e tuzak kurar. Gayeleri tüm yaptıkları için ona bir bedel ödetmektir. Yoksa General Cevdet ölecek mi?

Vatanım Sensin, heyecanla beklenen tekrarsız yeni bölümü ile 9 Mart Perşembe 20.00’de Kanal D’de!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ