Akıllı Gündem

Uçaklarda unutulan telefonlar yarı fiyatına satışa çıkıyor

Uçaklarda ve havalimanında unutulan cep telefonu, bilgisayar, notebook, tablet ve fotoğraf makinası gibi elektronik eşyalar, yarın satışa çıkıyor. İhaleyi alan firma, Avcılar Çağatay İş Merkezi’nde unutulan eşyaları satışa sunacak. Uçaklarda unutulan eşyalar satışa çıkıyor…

Uçaklarda unutulan telefonlar yarı fiyatına satışa çıkıyor

Havalimanında ve uçaklarda unutulan binlerce elektronik eşya, düşük fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor. THY Dış Hatlarda unutulan eşyalar, her yıl ihale yoluyla satışa çıkıyor. İhaleyi alan firma ise unutulan eşyaları kendi satış noktasında tüketicilerle buluşturuyor. İhaleyi her sene olduğu gibi bu senede Alican Korkmaz isimli işletmeci kazandı. İhaleyi alan işletmeci, havalimanında unutulan cep telefonu, bilgisayar, notebook, tablet fotoğraf makinası, gözlük, parfüm, bebek arabası, bebek araç koltukları ve çanta gibi on binlerce ürünü yarın satışa çıkıyor. Tüketiciler, Avcılar Çağatay İş Merkezi’nde satışa sunulacak ürünleri yarı fiyatına alma şansına kavuşacak.
Konu hakkında açıklama yapan Alican Kormaz, “Yarın sabah satışa çıkaracağımız ürünler piyasanın yarı fiyatından da çok düşüğüne alıcılarını bekliyor” diye konuştu.

Yurtdışından getirilen ikinci cep telefonuna yasak geldi

Yurtdışından iPhone ve iPad alacaklara kötü haber

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ