Akıllı Gündem

Twitter’da aradığınızı artık daha kolay bulabileceksiniz

Twitter, Trendler ve Arama özelliklerini herkes için kullanımı daha kolay hale getirmeye hazırlanıyor. Çok yakında Trendler, Arama ve canlı videoların en iyilerini tek bir Explore (Keşfet) sekmesi altında yer alacak.

Twitter’da aradığınızı artık daha kolay bulabileceksiniz

Twitter’da neler olup bittiğini pek çok şekilde öğrenmek mümkün. Anasayfanızın dışında, Trend sekmesi o an Twitter’da nelerin tartışıldığını gösterirken; Arama sekmesi de istediğiniz her şeyi bulmanızı sağlıyor.
Bugüne dek bu deneyimler için ayrı ayrı yerlere tıklamanız gerekiyordu. Twitter, kullanıcılarının neler olup bittiğini daha kolay öğrenmesini sağlamak için yaptığı devamlı çalışmaların bir parçası olarak, bu deneyimlerin hepsini bir araya getiriyor. Çok yakında Trendler, Arama ve canlı videoların en iyilerini tek bir Explore (Keşfet) sekmesi altında yer alacak.


Twitter, kullanıcıların bir süredir aradıklarını bulmakta zorluk çektiği şikayetlerini dikkate aldı. Twitter, bir süredir Trendler ve Arama özelliklerini herkes için kullanımı daha kolay hale getirmenin yollarını araştırıyordu. Sosyal medya devi, kullanıcılarının yeni Keşfet sekmesi sayesinde haberleri, trendleri ve popüler konuları daha kolay bulduklarını tespit etti.


Twitter, “Keşfet” adındaki yeni sekmeyi, var olan sekmelerin yanına ekledi. Böylece kullanıcıları, aradığı şeyleri daha kolay bulabilecek. Keşfet özelliği bugün Twitter iOS için kullanıma sunuluyor. Gelecek haftalarda ise Twitter Android için de kullanılabilir olacak. Özelliğe göz atmadan önce uygulamanızın güncel olduğundan emin olun.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ