Akıllı Gündem

Türkiye turizminin yurtdışındaki halkla ilişkiler faaliyetleri Ogilvy İstanbul’a emanet

Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye turizminin yurtdışındaki ana ve hedef pazarlarda Halkla İlişkiler işi için ajans seçimi sürecini tamamladı ve Türkiye turizm markasının Halkla İlişkiler ve tanıtım görevini Ogilvy İstanbul’a emanet etti.

Türkiye turizminin yurtdışındaki halkla ilişkiler faaliyetleri Ogilvy İstanbul’a emanet

Ulusal ve global ölçekte pek çok seçkin markaya iletişim ortağı olarak hizmet veren Ogilvy İstanbul, Türkiye turizminin yurtdışındaki halkla ilişkiler faaliyetlerini üstlendi.

Ogilvy İstanbul CEO’su Emine Çubukçu, “Bu çok önemli görevi üstlenmekten büyük onur duyuyoruz. Hem global pazarda hem de ülkemizde biriktirdiğimiz bilgi, beceri ve deneyimimizi ülkemizin turizm hedeflerini yakalaması için kullanacağız.

Türkiye turizminin yurtdışındaki halkla ilişkiler faaliyetleri Ogilvy İstanbul’a emanet

Tüm yetkinliklerimizle T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığımızın gösterdiği hedefe yürüyecek, Ogilvy İstanbul ekibi olarak aklımızı ve kalbimizi ülkemizin dünyadaki turizm tanıtımı için seferber edeceğiz” dedi.

Ogilvy hakkında

Ogilvy, 1948 yılında David Ogilvy tarafından kurulduğu günden bu yana ikonik, kültürel değişim yaratan pazarlama kampanyaları üretmektedir. Bugün Ogilvy 83 ülkede 120 ofisiyle Fortune Global 500 şirketlerinin yanı sıra yerel markalara da hizmet veren ödüllü entegre bir yaratıcı ağ konumunda bulunmaktadır. Şirket bir markanın ihtiyaçlarının her yönünü şekillendiren deneyim, tasarım ve iletişim çalışmalarını altı ana yetenek çerçevesinde sürdürmektedir: Marka Stratejisi, Reklam, Müşteri Etkileşimi ve Satış, Halkla İlişkiler, Dijital Dönüşüm, Ortaklıklar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ