Akıllı Gündem

Turkcell’in iletişimi Neşet Dereli’ye emanet!

Turkcell’in Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine kim getirilecek sorusu cevap buldu. Turkcell Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine Neşet Dereli getirildi. Neşet Dereli kimdir?

Turkcell’in iletişimi Neşet Dereli’ye emanet!

Turkcell’de Kurumsal İletişim Direktörü Engin Gedik’in ayrılığının ardından yerine gelecek isim merak ediliyordu. GSM devinin bu pozisyonu için birçok isim konuşuluyordu. Bizde geçtiğimiz haftalarda bu göreve Neşet Dereli’nin getirileceğini bu haberimizde yazmıştık. Paylaştığımız kulis haber bugün resmi olarak doğrulandı. Turkcell’in Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine Neşet Dereli getirildi.

NEŞET DERELİ KİMDİR

1973 Ankara doğumlu Neşet Dereli,  Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. Türkiye’nin önde gelen reklam ajanslarında 15 yıla yakın bir süre reklam yazarlığı ve yaratıcı yönetmenlik görevlerinde bulundu. 2011-2013 yılları arasında, Marka ve Dijital Reklam Müdürü olarak Türk Hava Yolları’nın global marka iletişim stratejilerinin oluşturulmasına katkı sağladı. 2013-2016 yılları arasında yine Türk Hava Yolları’nda İnteraktif Pazarlama İletişimi Müdürü olarak görev aldı. 2016 yılında Kurumsal İletişim Daire Başkanı olarak Halkbank’ın Halkla İlişkiler, Sponsorluk, Reklam ve Dijital İletişim departmanlarının yöneticisi oldu. 2004 yılından bu yana Boğaziçi Üniversitesi’nde reklamcılık alanında dersler veren Neşet Dereli, evli ve bir çocuk babasıdır.

Turkcell Kurumsal İletişim Direktörlüğü’ne Neşet Dereli geliyor – 31 Temmuz

Turkcell Kurumsal İletişim Direktörlüğü’ne Neşet Dereli geliyor

 

 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ