Akıllı Gündem

Tolga Karel Atatürk Havalimanı’nda gözaltına alındı

Oyuncu Tolga Karel, hakkında açılan dava nedeniyle Amerika dönüşü Atatürk Havalimanı’nda gözaltına alındı. Karel, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Tolga Karel Atatürk Havalimanı’nda gözaltına alındı

Geçtiğimiz günlerde Amerikalı eşinden bir bebeği olan Tolga Karel, gözaltına alındı. Uzun süredir Amerika’da yaşayan Karel, bebeği Mia doğduktan sonra Türkiye’ye geldi. Karel, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda pasaport kontrol geçerken hakkında açılan bir dava nedeniyle gözaltına alındı. Ünlü isim ABD’de yaşadığı için hakkında açılan davada ifade vermemişti. Polisler, Tolga Karel’in ifadesini almak için polis merkezine götürdüler.

KAREL’DEN AÇIKLAMA

Polis merkezine ifadeye götürülen Tolga Karel, “Bir yıl evvel trafikte bir tartışma olmuş. Ben bir yıldır burada olmadığım için savcı ifademi istemiş. Savcıya ifade veremediğim için ülkeye girerken memur beyler ifadeyi vermem açısından savcılığa götürecekler. İfademizi vereceğiz. Onun dışında bir sıkıntı yok gibi gözüküyor. Trafikte sen yol verdin, ben yol vermedim tartışmasından dolayı. Savcıya ifade verdikten sonra çıkacağız inşallah ” açıklamasında bulundu.

SERBEST BIRAKILDI

Tolga Karel, ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ