Akıllı Gündem

Survivor’da Berna ve Elif kavga etti! Diskalifiye veya uyarı gelecek mi

Gönüllüler takımında büyük gerilim. Berna Keklikler ile Elif arasında tansiyon bir anda yükseldi. İkili diskalifiye olmanın eşiğine geldi.

Survivor’da Berna ve Elif kavga etti! Diskalifiye veya uyarı gelecek mi

Survivor 2017’de yine tansiyon yükseldi. Bugüne kadar hep ünlüler adasında yaşanan kavgalar ve tartışmalar, yarışmaya damga vurmuştu. Dün gece ise gönüllüler adası karıştı. Üstelik kavga edenler bu sefer kızlardı.

Tüm takımı karşısına alan Berna’nın ateş başında Gökhan ve Elif ile başlattığı tartışma bir anda büyüdü. Berna, neredeyse bütün takımla kavga etti. Önce Ogeday’ı itti ardından da Elif’le tartıştı ikili birbirine girdi.

Berna ve Elif birbirinin üzerine yürüyüp kavga etti. Ogeday, Bulut ve Gökhan “Bernan’nın tuzağına” düşmemesi için Elif’i kavgadan çekmeye çalıştılar. İkili göğüs göğüs birbirlerine vurdular, ittirdiler. Yani vucutları ile birbirlerine tam temasları vardı. Berna ve Elif’in fiziksel temaslı kavgasını takım arkadaşları zor ayırdı. İşte bu noktada akıllara Acun’un nasıl bir tavır takınacağı geldi. Acun bu tartışma sonrası bir ceza veya uyarı verecek mi?

Elif ile Berna’nın bu çok sert kavgasından sonra yarışmacıların diskalifiye olup olmayacakları tam bir merak konusu.

ACUN’UN KURALINI ÇİĞNEDİLER

Acun Ilıcalı her fırsatta yarışmacıları birbirlerine yönelik fiziksel temasta bulunmamaları konusunda uyarıyor. Bu uyarılar sonrası Ilıcalı’nın Berna’yı uyarıp uyarmayacağı da merak konusu.

Yaşanan bu gerilimi yüksek olayların ardından herkes Elif ve Berna’nın adadan diskalifiye olup olmayacağını da merak ediyor. Eğer iki yarışmacı da Survivor adasından diskalifiye edilirse adada tüm dengeler birleşme partisine çok az bir zaman kala yeniden değişecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ