Akıllı Gündem

Survivor Anıl Karakurt kimdir?

Survivor 2017 kadrosuna yedek takımdan dahil olan Anıl Karakurt kimdir? Gönüllüler takımında yarışacak Anıl Karakurt’u yakından tanıyalım.

Survivor Anıl Karakurt kimdir?

Anıl Karakurt, dün gece düzenlenen konseyde Survivor 2017’de yarışmaya hak kazandı. Yedek takımda yer alan Anıl Karakurt, halk oylaması sonrası, yarışmaya katıldı. Survivor 2017 yarışmacısı olmayı hak eden Anıl Karakurt, gönüllüler takımında yarışmak istediğini belirtti.

Anıl Karakurt, yarışmacı olmayı hak etmesinin ardından duygularını şu sözlerle açıkladı: “Beni destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum. Kaderimdeki ve kısmetimdeki yazı çok güzel bir şekilde ilerliyor ve gelişiyor. Survivor’da bütün kartlarımı açık oynayacağım. Son nefesime kadar savaşacağım. Elimden gelen herşeyi yapacağıma söz veriyorum. Hem kendime söz veriyorum, hem sevenlerime söz veriyorum. Bir tek korkum sakatlık, Survivor’da. Çünkü kimi insan var  başkasını sırtında taşımak istemez. O yüzden bu Survivor’da çok tecrübe edinceğimi düşünüyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun.”

Survivor’un yeni yarışmacısı Anıl Karakurt, kimdir?

Anıl Karakurt İstanbul’da yaşıyor. Sivil Havacılık sektöründe çalışan Anıl Karakurt Survivor’a katılma amacını; ‘Normalde uçlarda yaşamayı, adrenalini ve riski çok severim. Anıl’ın dünyasını Survivor’da göstermeye geldim.’ şeklinde anlatmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ